Hlavní navigace

Drsná filmová vybíjená

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu se od 20.15 hod mohou diváci Prima Cool těšit na komedii ze sportovního prostředí Vybíjená. V hlavní roli se představí Vince Vaughn jako charismatický majitel tělocvičny Peter LaFleur. Jeho sportoviště právě prochází krizí, čehož si všimne nabubřelý White Goodman (Ben Stiller) a chce ji převzít. Jediná možnost, jak tělocvičnu ještě zachránit, je zvítězit v šampionátu ve vybíjené, kde vítěz bere 50 000 dolarů. Je ale možné naučit základy vybíjené v tak šibeničním termínu? Vybíjená v podání, jak ji ve filmu představují, není jen výplodem fantazie některého ze scénáristů. V USA se přesně taková liga pro dospělé opravdu hraje.

Sdílet

V komediálním duchu se ponese celý sobotní večer. Od 22.00 hod přijde na řadu akční komedie Drsná čtvrť. Alex Kearney (Anthony Edwards) je policistou, který prozatím sloužil jen na klidném a bohatém předměstí Philadelphie. Je proto naprosto šokovaný, když ho náhle převelí do Downtownu. O téhle čtvrti se totiž mluví jako o nejnebezpečnější v celé zemi. Alexovi je přidělen jako parťák seržant Dennis Curren, s jehož pomocí by měl vypátrat proslulého downtownského vraha.

NEDĚLE – V neděli čeká diváky od 20.15 hod filmové zpracování kultovního komiksu Constantine. V titulní roli Johna Constantina se představí hollywoodský idol Keanu Reeves. Constantin je muž, který si doslova prošel peklem. Spojí se se skeptickou policistkou Angelou Dodsonovou (Rachel Weiszová) a pomáhá jí vyřešit záhadnou sebevraždu jejího dvojčete. Pátrání je přivede do světa andělů a démonů, jenž existuje pod povrchem současného Los Angeles. V podzemním státě je pak čeká nejedno divoké překvapení. Film vznikl podle původní komiksové předlohy Hellblazer, ale autoři filmu učinili několik podstatných změn. Z blonďatého hrdiny v baloňáku udělali tmavovlasého Keanu Reevese ve slušivém kvádru, a z Londýna děj přesunuli do Los Angeles.

Ve 22.25 navštíví divácké obrazovky další hvězdně obsazený film. Tentokrát se bude jednat o Polibek smrti. Hlavním hrdinou napínavého thrilleru je Jimmy Kilmartin (David Caruso), bývalý podvodník propuštěný na podmínku. Jeden z detektivů (Samuel L. Jackson) si na něj posvítí a nabídne mu dohodu – nechá ho na svobodě jen v případě, že se stane informátorem a bude sledovat a donášet na proslulého gangstera Little Juniora (Nicolas Cage). Jimmy se tak dostává mezi dvě mlýnská kola světa gangsterů a světa vládních agentů. Ve skutečnosti však touží po jediném: jednou provždy před všemi utéct.