Hlavní navigace

Druhá výprava z Ulice navštívila pražskou ZOO!

[Tisková zpráva] Druhá hromadná návštěva představitelů oblíbeného seriálu televize Nova Ulice se uskutečnila toto nedělní slunečné odpoledne v Zoologické zahradě Praha v Tróji. Tentokrát mezi návštěvníky zavítali přátelé sourozenců Terezy a Matěje Jordánových!

Sdílet

Praha 17. ledna 2011 – V pražské ZOO se sešli všichni blízcí kamarádi Terezy a Matěje Jordánových z Ulice. Seriáloví sourozenci Matěj Jordán (Jakub Štáfek) a Tereza Jordánová (Patricie Solaříková) pozvali své kamarády na netradiční procházku do zoologické zahrady. Slunečné počasí návštěvě přálo, a tak se u bran Zoo sešlo mnoho známých tváří. Dorazili Thea Nekonečná (Kristýna Podzimková), Vojta Kalich (Petr Buchta), Gábina Pumrová (Aneta Krejčíková), Monika Farská (Anička Fixová) a Libuška Nekonečná (Zuzana Vejvodová).

První zastávkou byl otevřený výběh lemurů, kde si všichni vyzkoušeli jejich krmení. Poté navštívili zázemí tučňáka Miláčka, který chvíli otálel, ale pak se nechal pyšně od všech hladit a fotografovat. Odtud se dlouhou, ale příjemnou procházkou všichni přesunuli k velbloudům. I zde si zvířata mohli pohladit a nakrmit.

„Tučňáka jsem si dnes pohladila poprvé a byl to skvělý zážitek,“ dodává Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová. Společně se pak ještě dlouho všichni procházeli po Zoo a užívali si nádherného slunečného počasí.

O další návštěvě Ulice v Zoo budeme včas informovat na www.nova.cz/ulice a na Doma.cz.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).