Hlavní navigace

Druhý díl Hlasu na TV Nova opět ovládl nedělní prime time!

[Tisková zpráva] Divácký zájem o nejočekávanější show letošního jara, soutěž Hlas ČeskoSlovenska, trvá! Včerejší druhá epizoda k obrazovkám opět přilákala bezkonkurenčně nejvíce diváků a Hlas se tak stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne! V neděli 19. února 2012 dosáhl dramatický souboj o pěvecké talenty v CS 15-54 podílu na sledovanosti 39,55% a na českých obrazovkách neměl konkurenci. Nejvíce zaujal Hlas mladé ženy, kde v kategorii 15-24 dosáhl 67,30% podílu na sledovanosti.

Sdílet

Praha, 20. února 2012 – Stejně jako historicky první díl Hlasu ČeskoSlovenska uspělo u televizních diváků v neděli 19. února 2012 také druhé pokračování soutěže. Fenomén současnosti, který TV Nova vysílala včera od 20 hodin, zaujal nejvíce televizních diváků 15–54 a získal 39,55% podílu na sledovanosti.

Pokračování úspěšné soutěže vzbudilo opět největší zájem u ženského publika. V kategorii žen 15–24 získal Hlas 67,30 % podílu na sledovanosti.

Televizní diváci včera sledovali druhý díl Výběru naslepo, v němž si koučové Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Patrik „Rytmus“ Vrbovský vybírali pěvecké talenty jen na základě poslechu jejich zpěvu. Jedním z vrcholných okamžiků včerejšího vysílání Hlasu ČeskoSlovenska bylo vystoupení zpěváka Karla Gotta. Také v jeho případě seděli koučové zády k pódiu a jediné, podle čeho se mohli rozhodovat, byl sluch.