Hlavní navigace

Druhý střihový pořad k 15. výročí TV Nova

[Tisková zpráva] V neděli 25. ledna uvidí diváci TV Nova již druhý ze tří střihových pořadů, které mapují její historii. Nejsledovanější komerční televize v ČR je spolu s dalšími archívními relacemi připravila k výročí 15 let své existence.

Sdílet

Praha 23. ledna 2009 – Druhý střihový pořad k 15. výročí vzniku TV Nova uvidí diváci v neděli 25. ledna ve 20 hodin. Má název Druhý dech a vrací se do let 1999–2003. Přehledem tehdejších pořadů a událostí provedou diváky bavič Petr Novotný, herec Dalibor Gondík a publicista Radek John. V sestřihu se objeví nezapomenutelné okamžiky ze zábavných pořadů Hogo fogo, Tele tele, Skopičiny, Zlatíčka, Gogo šou, Politické harašení, také z vyhlašování Miss ČR a oslav Silvestrů. Kromě toho se vrátíme i ke známým kauzám z pořadu Na vlastní oči. Tvůrci nezapomněli ani na první televizní román — úspěšný seriál Pojišťovna štěstí či nejslavnější filmové trháky té doby, které představí Zlata Adamovská.

Kromě tří nedělních večerů (18. 1., 25. 1. a 1. 2.), v nichž se TV Nova vrací ke svým úspěšným pořadům, jsou na oslavu 15 let vysílání připraveny na nedělní dopoledne také reprízy řady archívních pořadů. Tuto neděli, 25. ledna, se diváci mohou těšit na Hogo fogo Hanky Zagorové a Štefana Margity (08:40) a na Dobroty Petra Novotného (09:45).