Hlavní navigace

Duel Antonína Zelenky na UPC Express: Martin Komárek a Radko Kubičko

[Tisková zpráva] Praha, 30.10. 2008. Hosty Duelu Antonína Zelenky vysílaného na televizní stanici UPC Express v analogové i digitální kabelové televizi UPC jsou tentokrát Martin Komárek, komentátor Mladé fronty Dnes a Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu 6. Tématem jejich duelu jsou současná politická situace, vytváření koalic na krajských zastupitelstvích a problematika bydlení pro Romy. Pořad bude vysílán počínaje pondělkem 3.11. 2008 do 16.11.20008.

Sdílet

„DUEL Antonína Zelenky“ – je politický diskusní pořad, který od 1. května nabízí ve svém vysílání televizní stanice UPC Express. Ta je dostupná všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.

DUEL Antonína Zelenky je čtrnáctidenník a délka diskuse moderované tímto známým rozhlasovým a televizním novinářem je třicet minut. Jako vůbec první se DUELU zúčastnili místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslava Němcová (ODS) a europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf. Pořad je vysílán v časech: 9:00 13:00 19:00 a 22:30 hod. Během následujících čtrnácti dnů je pak vždy několikrát ve stejných časech reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout i na internetové adrese www.upc-express.cz

UPC Express je informační, zpravodajský a publicistický televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v sedmi regionálních variantách z plánovaných devíti. Kromě informací o aktuálních broadbandových službách (televizní vysílání, telefonní služby a vysokorychlostní internet) nabízí především regionální a městská zpravodajství a magazíny, pořady Dětské televize, hudební pořady či pořady o zdraví.