Hlavní navigace

DUEL Antonína Zelenky – nový politický diskusní pořad v kabelové televizi UPC

[Tisková zpráva] Praha, 30.4. 2008 „DUEL“ Antonína Zelenky“ – tak se jmenuje nový politický diskusní pořad, který od 1. května nabídne ve svém vysílání televizní stanice UPC Express. Ta je dostupná všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.

Sdílet

DUEL Antonína Zelenky je čtrnáctidenník a délka diskuse moderované tímto známým rozhlasovým a televizním novinářem je třicet minut. Jako vůbec první se DUELU zúčastní místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslava Němcová (ODS) a europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf. Tématem je především 1.máj. Pořad bude 1. května a v dalších vydáních vysílán v těchto časech: 9:00 13:00 19:00 a 22:30 hod. Během následujících čtrnácti dnů pak vždy bude několikrát ve stejných časech reprízován. Zájemci ho budou moci shlédnout i na internetové adrese www.satplus.cz

UPC Express je informační, zpravodajský a publicistický televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v sedmi regionálních variantách z plánovaných devíti. Kromě informací o aktuálních broadbandových službách (televizní vysílání, telefonní služby a vysokorychlostní internet) nabízí především regionální a městská zpravodajství a magazíny, pořady Dětské televize, hudební pořady či pořady o zdraví.Značnou popularitu si získaly i seriál časopisu Počítač pro každého „S PPK na internet“ a denní pořad „Tři minuty s…“ v jehož rámci UPC představuje po dva dni vybraného českého autora nebo překladatele s jeho knihou. Podle průzkumů společnosti patří UPC Express díky svému zaměření na regiony k nejsledovanějším mezi obdobnými televizními kanály tohoto typu. Pořad vyrábí společnost SAT Plus, s.r.o., která je také provozovatelem a vlastníkem licence na vysílání programu UPC Express.