Hlavní navigace

Dům snů 3: Práce, na kterou nestačí

[Tisková zpráva] (TV Nova 23. září 2009 od 20:40)

Sdílet

Ve třetím dílu unikátního soutěžního pořadu Dům snů uvidíme naposledy na stavbě všech deset párů pohromadě. Po zkušebním vyřazovacím dni, kdy černého Petra dostal šedý pár Dana s Robertem, mají všichni volný den a atmosféra na stavbě by se dala krájet. Hned vzápětí ale štáb přichystá pro všechny chlapy překvapení, za nímž se budou muset vypravit pořádně daleko. Jejich polovičky zůstanou na stavbě, a navíc na ně čeká jeden z doposud nejtěžších úkolů. Poprvé také všichni soutěžící narazí na práci, která bude nad jejich síly, a začnou vymýšlet netradiční zlepšováky, jak si realizaci úkolu ulehčit.

Objeví se rovněž zásadní problém, který rozdělí soutěžící na dva téměř nesmiřitelné tábory. Před historicky prvním vyřazováním si ale ještě dopřejí nečekané požitky. Jak dopadne další kontrolní den? A kdo nakonec bude muset stavbu domu snů opustit jako první?

Novou epizodu soutěžní show Dům snů vysílá televize Nova ve středu 23. září 2009, tentokrát poprvé již v novém čase od 20.40 hodin. Podrobné informace o pořadu i divácké soutěži, v níž se utkají televizní diváci o luxusní pozemek v dosahu pražské hromadné dopravy v hodnotě 3 milióny korun, najdete na internetových stánkách www.nova.cz/dumsnu.