Hlavní navigace

Dva zápasy o titul mistra světa v boxu poprvé v historii na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Sportovní kanál Galaxie sport opět přichází s novinkou! Diváci Galaxie sport se mohou o tomto víkendu těšit na velmi atraktivní boxerský dvojzápas o titul mistra světa ve veltru. Poprvé v historii přímo z Boardwalk Hall z Atlantic City Vám Galaxie sport nabídne tuto zajímavou podívanou.

Sdílet

V Hradci Králové 27. listopadu 2006 – V noci ze soboty 2. na neděli 3. prosince ve 3 hodiny našeho času Vám v přímém přenosu přineseme dvojzápas o titul mistra světa ve veltrové váze.

V prvním mimořádně atraktivním zápase se o volný titul WBA střetne portorický boxer Miguel Angel Cotto (27–0–0) se svým krajanem Carlosem Quintanou (23–0–0). Čeká nás souboj dvou doposud neporažených borců, proto se jistě můžeme těšit na skvělou podívanou. Už i z toho důvodu, že Miguel Angel Cotto se pokouší přejít do vyšší váhové kategorie a toto bude jeho první zápas ve veltrové váze.

Ve druhém zápase se o titul mistra světa ve veltru organizace WBO utká dosavadní držitel titulu Mexičan Antonio Margareto (33–4–0) a rodák z Ghany Joshua Clottey (29–1–0). Mexičan drží titul mistra světa od 18. února 2005, kdy v Boardwalk Hall zdolal Argentince Sebastiana Lujana. Změní pás mistra světa ve veltru majitele nebo bude putovat opět do Mexika?

Sledujte tuto mimořádnou boxerskou podívanou v přímém přenosu již tento víkend na Galaxii sport! Přímým přenosem Vás provede komentátor Ondřej Novotný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).