Hlavní navigace

Dvanáctý ročník Tech Data Forum plný novinek

[Tisková zpráva] Praha, 8. 12. 2008 – Tech Data Forum 2009 se už podvanácté stane místem unikátního setkání výrobců a prodejců výpočetní a komunikační techniky. Tým pořadatelů ze společnosti Tech Data Distribution již naplno pracuje na perfektní organizaci letošního ročníku. Ten přinese řadu novinek – změnu místa konání, zkrácení na jeden den a především lepší uspořádání prostor jak pro výstavní část, tak pro přednášky a workshopy.

Sdílet

Tech Data Forum 2009 se tentokrát uskuteční v Rajské budově pražské Vysoké školy ekonomické, která se nachází na náměstí Winstona Churchilla na Praze 3. Moderní budova je jako stvořená pro podobné akce a účastníkům přinese ještě větší komfort.

Organizátoři vyšli vstříc také dalším postřehům a přáním účastníků předchozích ročníků. Letošní Tech Data Forum proto bude jednodenní – termín je stanoven na čtvrtek 12. února 2009. Právě nové prostory z velké části zkrácení akce umožnily. Centrální přednáškový prostor bude umístěn přímo mezi výstavními stánky, díky čemu se produktové prezentace spojí přímo s expozicemi výrobců. Navíc, budova disponuje několika menšími salonky, ve kterých proběhnou certifikační školení a workshopy s praktickou ukázkou instalace produktů. To vše ušetří čas výrobcům i prodejcům.

Velmi důležitou součástí akce je i letos možnost domluvit si pracovní schůzku se zástupci společnosti Tech Data Distribution nebo kteréhokoli výrobce. Jen pro zajímavost, v minulém roce takto proběhlo v rámci Tech Data Forum 195 obchodních jednání. Tentokrát bude meeting point umístěn nad výstavní plochou a jednotlivá místa budou označena logem výrobce nebo Tech Data Distribution. Pro lepší koordinaci schůzek bude sloužit infopult.

Tech Data Forum patří mezi nejvýznamnější setkání výrobců a prodejců ICT. Hlavním posláním akce je soustředit na jedno místo co možná nejvíce informací z oblasti informačních technologií a vytvořit prostor pro pracovní setkání výrobců výpočetní a telekomunikační techniky s prodejci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).