Hlavní navigace

DVD ještě kvalitněji? ANO! Pořiďte si Blu-ray přehrávač!

[Tisková zpráva] Vlastníte doma sbírku oblíbených filmů na DVD a rádi se k nim vracíte? Pochvalujete si kvalitu obrazu při jejich přehrávání? Máme pro vás tip, jak ji ještě zlepšit! Pořiďte si Blu-ray přehrávač, díky jehož technologii, která je při zpracování obrazu mnohem rychlejší než u standardního DVD přehrávače, vám vaše oblíbené DVD filmy přehraje ve vyšší obrazové kvalitě, s menším množstvím šumů a jasnějšími a čistšími barevnými plochami a hladšími liniemi! Stačí jen propojit váš nový Samsung Blu-ray přehrávač s televizorem pomocí HDMI konektoru, abyste si mohli vychutnávat nejen vaše oblíbené DVD ve vyšší kvalitě, ale především nové Blu-ray tituly ve vysokém rozlišení.

Sdílet

Velmi často se setkáváme s dotazy, zda Blu-ray přehrávače dokážou přehrát standardní DVD tituly, které domácnosti vlastní mnohdy ve vysokých počtech kusů a obávají se, že by o ně mohli přijít. Blu-ray přehrávače Samsung nejenže filmy ve formátu DVD přehrávají, ale zároveň je díky moderní technologii uvnitř Blu-ray přístrojů přehrávají ještě kvalitněji, říká David Vaculík, produktový manažer audio-video techniky společnosti Samsung. Zpětně kompatibilní jsou Blu-ray přehrávače Samsung rovněž s formáty CD a CD-R, dodává Vaculík.

Samsung letos představil celou řadu Blu-ray přehrávačů. Mezi nejzdařilejší patří Blu-ray přehrávač BD-P4600, který na veletrhu spotřební elektroniky CES 2009 získal cenu za Nejlepší inovace. Jedná se o první Blu-ray přehrávač, který se vyznačuje elegantním a stylovým designem a díky jeho štíhlému tělu je možné jej postavit nejen na stůl, ale též pověsit na stěnu jako obraz. Poté už stačí si jen vychutnat opravdový zážitek v podobě skvělého obrazu a přesvědčivého zvu­ku.

Nové Blu-ray přehrávače disponují ultra rychlým startem – po zapnutí přístroje vám umožní vložit disk již po jedné vteřině, tedy okamžitě. Dotykové ovládání je elegantní, pohodlné a tiché. Díky možnosti aktualizaci nového firmware si můžete být jisti, že váš Blu-ray přehrávač BD-P4600 bude neustále vylepšován. Upgrade je možné provádět po síti, drátové i Wi-Fi bezdrátové, přes USB port nebo CD/DVD/BD disk.