Hlavní navigace

DVD Soukromé pasti v prodeji

[Tisková zpráva] TV Nova vydává ve spolupráci se společností Hollywood Classic Entertainment úspěšný cyklus televizních filmů Soukromé pasti i na DVD. První díl je volně k prodeji na novinových stáncích od 31. března, druhý díl vyjde 14. dubna. Další filmy z cyklu Soukromé pasti budou na stáncích s týdenní periodicitou.

Sdílet

Praha 8. dubna 2009 – Televizní cyklus Soukromé pasti, který v minulém roce vzbudil u diváků mimořádný ohlas, vydává TV Nova ve spolupráci se společností Hollywood Classic Entertainment i na DVD. Ojedinělý projekt TV Nova Soukromé pasti řeší v jednotlivých příbězích závažná společenská témata. Televizní filmy jsou divácky atraktivní i hereckým obsazením, zahráli si v nich přední čeští a slovenští herci, například Libuše Šafránková, Jiří Bartoška, Emília Vášáryová, Vilma Cibulková, Táňa Vilhelmová, Zuzana Stivínová, Aňa Geislerová, Martha Issová, Klára Issová, Jiří Langmajer, Ivana Chýlková nebo Tereza Brodská.

Od 31. března 2009 je na novinových stáncích volně k prodeji první díl s názvem Něžný vetřelec, který se zabývá životním dilematem mladé úspěšné manažerky, zda se kvůli neplánovanému těhotenství vzdát vysněné pracovní pozice. Jak snadno se může krátkodobá brigáda „společnice“ proměnit v prokletí, které poznamená celý další život, vypráví díl Fajn brigáda, který vyjde 14. dubna 2009.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).