Hlavní navigace

Dvě letiště ve Francii začala využívat služeb free-hotspot.com

[Tisková zpráva] Dublin, Irsko 10. července, 2008 – free-hotspot.com, největší evropský poskytovatel bezplatného přístupu k internetu, dnes oznámil první dvě instalace na letištích v Bretani - Quimper Cournaille a Lannion – Cote de Granit. Instalace v letištních prostorech je součástí strategie, která si klade rozšířit segment klientely a BEZPLATNĚ instalovat Wi-Fi jak na regionálních tak i mezinárodních letištích.

Sdílet

Společnost plánuje v nejbližší době další instalace v ostatních zemích Evropy.

Jako první využilo služeb irské společnosti free-hotspot.com letiště Quimper Cournaille. Díky nim mohou cestující využít času stráveného na letištích efektivně. Používání BEZPLATNÝCH SLUŽEB se každým měsícem navyšuje, k dnešnímu dni jich využívá každý dvacátý cestující.

Druhým projektem je letiště Lanninon – Cote de Granit, jehož původní ohlasy naznačují, že se bude jednat o stejně úspěšný projekt jako na letišti Quimper.

*Joe Brunoli*, Vice President, Business Development, free-hotspot.com zmiňuje: „/Těší nás, že jsme začali spolupracovat s místními letišti ve Francii jako je Quimper a Lannion. V poslední době jsme zaznamenali navyšující poptávku po BEZPLATNÉM připojení k internetu klientely využívajících leteckých služeb, což znamená, že se v blízké době naše služby stanou nezbytností pro všechna letiště.“/

„Letiště je velmi vhodným místem k poskytování bezplatného připojení k internetu,“ vysvětluje Brunoli. „Nabídka přístupu k internetu znamená, že cestující na letišti stráví více času, v mnoha případech mohou přijet dříve za účelem připojení se k internetu. Výsledkem pak budou menší řady pro bezpečnostní kontroly, zlepšení zkušenosti zákazníka a zvýšení příjmu z prodeje na terminálech,“ doplňuje *Brunoli*.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).