Hlavní navigace

Dvojnásobek na druhou

[Tisková zpráva] Pro velký zájem, se kterým se setkala akce registrace .CZ domény „Dva roky za cenu jednoho“, uvádí ACTIVE 24 stejnou nabídku pro webhosting. Ke každé listopadové objednávce jakéhokoliv hostingového modelu uhrazené na jeden rok přidáme druhý rok zcela zdarma.

Sdílet

„V průběhu listopadu mají zákazníci jedinečnou možnost využít kombinace obou akcí – k registraci .CZ domény a ročnímu webhostingu v jakémkoliv modelu získat druhý rok obou služeb zdarma. Ušetřené peníze mohou použít třeba na nákup vánočních dárků,“ říká Roman Dušek, obchodní ředitel ACTIVE 24.

Od listopadu ACTIVE 24 také spouští registrace nadnárodních domén .NAME určených pro osobní stránky a e-maily, například www.novak.name a josef@novak.name. Společnost ACTIVE 24 tak po nedávném uvedení domén .MOBI registruje již 38 různých národních i nadnárodních domén, mnohé z nich jako jediná na českém trhu.

ACTIVE 24 (http://www.ac­tive24.cz) je předním českým poskytovatelem webhostingových služeb a registrátorem domén. Společnost je součástí koncernu ACTIVE 24 ASA (http://www.ac­tive24.com), pan-evropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu, pobočkami ve Spojeném království, Švédsku, Nizozemí, Polsku a České republice a virtuální přítomností v dalších 9 evropských zemích, který poskytuje služby více než 270 000 zákazníků.