Hlavní navigace

Dvojnásobný počet přenosů Tipsport Extraligy na NOVA Sport

[Tisková zpráva] Hokejová Tipsport extraliga bude opět k vidění na obrazovkách NOVA Sport, a to ve dvojnásobném počtu přímých přenosů ve srovnání s minulou sezónou. Vedle už tradičních čtvrtečních zápasů přibudou utkání hraná ve středu a také duely úvodních kol play-off.

Sdílet

Praha 21. září 2011 – Nejnavštěvovanější domácí ligová soutěž bude mít obhájce mistrovského titulu i Prezidentova poháru pro vítěze základní části v Třinci. Oceláři ovšem přišli o několik opor, místo kterých nenastoupily adekvátní náhrady, a tak je do role největšího favorita pasována Plzeň vedená Martinem Strakou. Vedle Třince pak patří do okruhu nejvážnějších aspirantů na titul Pardubice nebo Liberec.

Skvělé hokejové publikum v Brně doufá, že Kometa se ve své třetí sezóně mezi domácí elitou konečně prosadí do vyřazovacích bojů. Ve Zlíně si hodně slibují od návratu Petra Čajánka. Nepovedenou minulou sezónu chce s novým trenérem Jandačem a výrazně přebudovaným týmem odčinit Sparta. V jejím dresu už nebude hrát David Výborný, poprvé v extralize bude pětinásobný mistr světa hájit barvy jiného než holešovického klubu. Společně s kanonýrem Jaroslavem Balaštíkem má Výborný zbavit Mladou Boleslav barážových starostí. Kladenští s novým názvem Rytíři a majitelem Jaromírem Jágrem se pokusí překvapit a nespadnout na poslední místo tabulky, kam je experti nejčastěji posílají.

Zmíněné a mnohé další bude v příštích měsících k vidění ve čtrnácti hokejových arénách a také na obrazovkách Nova Sport. V prvním přímém přenosu se proti sobě ve čtvrtek 22. září od 18:10 postaví liberečtí Bílí tygři a finalista posledních dvou ročníku extraligy z Vítkovic.