Hlavní navigace

Dynavix snižuje ceny až o 20 procent

[Tisková zpráva] Praha, 11. října 2010 – Společnost Dynavix a.s., výrobce navigačních systémů od 11.října 2010 snižuje ceny svých produktů až o 20%. Např. navigace Dynavix Nano Evropa s kompletními mapovými podklady a tříletou aktualizací zdarma je nyní o více než 1000 Kč levnější, nová doporučená cena je 5 890 Kč. Nejlevnější navigace Dynavix Atto Region je v prodeji za doporučenou cenu pouhých 2 190 Kč. „Zlevnění jsme plánovali již delší dobu, musíme reagovat na situaci na trhu a chceme rovněž vyjít vstříc našim zákazníkům, pro které budou nižší ceny jistě zajímavé“ uvedl Ing. Tomáš Tvrzský, člen představenstva společnosti Dynavix, a.s. „Pevně věříme, že i díky tomuto zlevnění udělá navigace Dynavix radost mnoha řidičům pod vánočním stromečkem.“

Sdílet

Nedávno uvedená verze Dynavix TIR se nově prodává i jako navigační software pro notebooky a PC. „Někteří řidiči nákladních automobilů využívají na cestách vlastní notebook, nové zařízení si tedy kupovat nepotřebují. Připravili jsme proto verzi, kterou si mohou na svůj notebook nainstalovat a snadno využívat. Předpokládaná koncová cena bude 5.990,– Kč s DPH.“ dále uvedl Tvrzský.

Všechny produkty společnosti Dynavix obsahují novou generaci navigačního software Dynavix 9. Tato verze přináší uživatelům nejen nové funkce, ale také zdokonalené vlastnosti uživatelského prostředí aplikace. Všichni zájemci, kteří si chtějí navigační software nejprve vyzkoušet, mají možnost stažení čtrnácti denní zkušební verze pro Windows Mobile zcela zdarma na stránce www.dynavix.cz/dy­navix9.

Mezi důležité patří funkce Chytrá trasa a rozšíření databáze čísel popisných v ČR oproti původním 450 tis. na více jak 2,3 mil. Dále obsahuje nové grafické a uživatelsky přehledné ovládání a celkové zrychlení a optimalizace softwaru znatelné především při startu aplikace a při práci s mapou. Navigační software Dynavix 9 je dostupný v obchodě společnosti Dynavix, stejně tak jako u dalších prodejců IT a elektroniky. Upgrade softwaru je zdarma ke stažení prostřednictvím bezplatné aplikace Dynavix Manager na webových stránkách společnosti.

O společnosti
Společnost Dynavix a.s. je českým výrobcem navigačních systémů, jehož historie spadá až do roku 2003, kdy se začal vyvíjet první navigační software. V současné době firma Dynavix nabízí kompletní portfolio navigačních zařízení se systémem Dynavix 9, který je nejen na úrovni světového standardu, ale také spojuje ty nejlepší funkce, které jsou na trhu dostupné (chytrou trasu, rozšířenou databázi čísel popisných v ČR, evidenci jízd a pohonných hmot, hlasové povely Pavla Lišky, 3 letý update map zdarma).

Dynavix a.s. působí nejen v ČR a na Slovensku, ale také v Německu či Polsku, kde běží Dynavix řešení přes partnerské firmy.