Hlavní navigace

Dženan Mašič v Getronics

[Tisková zpráva]

Sdílet

Dženan Mašič v Getronics

Praha, 14. 5. 2004 – Novou posilou společnosti Getronics (Czech Republic) s.r.o. se stal Dženan Mašič. Na pozici Business Development Director bude mít na starosti rozšiřování řad významných zákazníků a zvyšování obchodního potenciálu společnosti.

Dženan Mašič vystudoval obor telekomunikace na Vysoké škole elektrotechnické v Sarajevu.

Před svým jmenováním působil jako Key Account Director a Sales Director v GTS Czech a.s., kde vedl všechny přímé i nepřímé obchodní aktivity. Ve firmě začínal jako obchodník, působil v pozici Sales Managera a na krátký čas byl ředitelem pobočky pro Západní Čechy.

„Jsem rád, že své dlouholeté zkušenosti mohu uplatnit ve významné mezinárodní společnosti, kterou Getronics bezesporu je. Věřím, že svými znalostmi a kontakty z prostředí telekomunikací dokážu přispět k rozvoji obchodu a rozšiřování produktového portfolia tak, abychom byli schopni zabezpečit veškeré požadavky našich klientů.“

Dženanu Mašičovi je 37 let, je ženatý a má syna. K jeho zálibám patří filatelie, aktivně hraje badminton a je vášnivým fanouškem fotbalu.

O společnosti Getronics

Getronics je s 22 000 zaměstnanci ve více než 30 zemích a obratem 2,6 miliardy euro v roce 2003 jedním z vedoucích světových poskytovatelů nezávislých služeb a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Společnost dnes kombinuje schopnosti původní holandské společnosti a americké Wang Global, koupené v roce 1999, se systémy a službami servisní divize Olivetti. Getronics zaujímá druhé místo v hodnocení světových poskytovatelů síťového a desktopového outsourcingu a páté místo v síťových konzultacích a integraci (zdroj: IDC červenec/srpen 20­02).

Getronics má sídlo v Amsterdamu, jeho regionální centra jsou v Bostonu a Singapuru. Akcie společnosti jsou obchodovatelné na burze Euronext Amsterdam (‚GTN‘). Podrobnější informace lze nalézt na www.getronics.com.

Getronics (Czech Republic) s.r.o. je pobočka mezinárodní společnosti Getronics, ve které pracuje více než 130 pracovníků. Getronics se při dodávkách podnikových řešení zaměřuje na poskytování širokého spektra odborných IT služeb, systémovou integraci, systémy pro správu dokumentů a řízení vztahů se zákazníky (CRM), e-Business, automatizaci front-office operací a dodávky a outsourcing technické infrastruktury informačních systémů.

Podrobnější informace lze nalézt na www.getronics.cz

Pro bližší informace kontaktujte:

Getronics (Czech Republic) s.r.o.
Věra Popovičová
Head of Sales Consultancy Services & Marketing Manager
vera.popovico­va@getronics.com

Virklis – PR Agency
Kateřina Marková
Senior Account Manager
+420 2 41 74 26 75
katerinam@vir­klis.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).