Hlavní navigace

E-mail zdarma ke každé doméně

[Tisková zpráva] (Brno, 29. 09. 2010) - Registrátor domén, společnost ZONER software, nabízí v České republice unikátní novinku. Všechny domény, na kterých nemá majitel webovou prezentaci, mají nyní bezplatně k dispozici plnohodnotnou e-mailovou schránku o celkové velikosti až 50 MB.

Sdílet

Společnost ZONER software nabízí zákazníkům ke všem doménám bez webové prezentace plnohodnotnou e-mailovou schránku. Rozšiřuje tak oblíbenou službu MiniWeb – webová stránka nebo vizitka zdarma.

"Mnoho našich zákazníků má zaregistrované domény, ale nevyužívá jejich potenciál. Proto jsme se rozhodli přidat k oblíbenému MiniWebu i elektronickou poštu, která by mohla pomoci nastartovat jejich další využití na 100 % a přinést tak majitelům větší užitek.“ říká Petr Komárek, ředitel internetové divize ZONERu.

E-mailová schránka k doméně zdarma má celkovou kapacitu 50 MB. Její součástí jsou všechny moderní funkce e-mailu jako je webmail, antivir, antispam, filtry nebo automatické odpovědi. K dispozici jsou také všechny běžné přenosové protokoly – POP3, SMTP, IMAP i bezpečné kanály POP3S, SMTPS, IMAPS.

Více informací o e-mailu zdarma najdete na www.czechia.com.

O společnosti ZONER software, a.s.
Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), Certifikační autorita Czechia (www.caczechia.cz), Interval.cz (www.interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zoneranti­virus.cz) a Zoner Press (www.zonerpres­s.cz). ZONER software patří mezi největší poskytovatele webhostingu v České republice, je akreditovaným registrátorem domén CZ a EU a v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).