Hlavní navigace

E-nnovation – uzavřená prezenční listina přednášejících

[Tisková zpráva] Jak se mohou využit sociální sítě v prodeji? Mohou inovační poštovní služby přispět k rozvoji nabídky internetového obchodů? Jaká je role právníka v podnicích z oboru inovačních technologii? Je to jen pár otázek, které Vám zodpovědí hostě konference „e-nnovation – e-commerce v Centrální Evropě”. Právě jsme uzavřeli prezenční listinu.

Sdílet

Během setkaní organizovaného skupinou Allegro – manažeři a podnikatele ze střední a východní Evropy spřízněný s oborem e-commerce budou se moct seznámit se zkušenostmi profesionálů na vyvinutých trzích.

Nás ne zajímá pouze akademické uvažování. E-nnovation je konference během které praktici se budou moct dozvědět konkrétní věci od světoznámých autorit – říká Patryk Tryzubiak, ředitel korporační komunikace ve skupině Allegro. – A tak jsme pozvali osobností, setkat se s kterými bylo do té doby v Polsku velmi těžko. Přejeme si, aby účastnicí konference e-nnovation měli možnost otevřeně diskutovat z němí zároveň během přednášek a neformálních setkání – dodává.

Mezí přednášejícími jsou: Mike Butcher redaktor TechCrunch – jednoho s nejčtenějších evropských blogů o nových technologiích, nebo Nikolaj Nyholm spoluautor O’Reilly Radar – skupinového blogu, který si už zasloužil jméno kultového od magazínu Wired. Konferenci se zúčastní také Stephen Kines právník specializující se v oboru TMT (technologie/me­dia/telekomuni­kace), který zasloužil si místo v první desítce nejlepších specialistů v celkovém pořadí Euromoney 2009. Na e-nnovation přijede také José A. del Moral – spoluzakladatel Ya.com – španělské firmy, kterou Deutsche Telekom vykoupil za cenu 540 mln eur.

Prezenční listina přednášejících je v celku zpřístupněná na strancích konference: http://e-nnovation.pl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).