Hlavní navigace

ASUS představuje nejrychlejší grafické karty na světě – EAH4870X2 Series

[Tisková zpráva] Grafické karty ASUS EAH4870X2 Series přichází se dvěma grafickými procesory a 2GB pamětí pro extrémní grafický výkon

Sdílet

Praha 12. sprna 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, uvádí na trh nejnovější generaci grafických karet ASUS EAH4870X2/HTDI/2G s dvojicí grafických procesorů AMD RV770XT a obrovskou 2GB dedikovanou pamětí. V krátké době se na trhu objeví také ASUS EAH4870X2 TOP s vysokým výkonem. Obě uvedené karty budou navíc brzy vylepšeny speciálně navrženým chladičem pro účinnější odvod tepla.

Vynikající kvalita od společnosti ASUS
V souladu s příslibem Rock Solid kvality společnosti ASUS nabízejí karty EAH4870X2 Series několik řešení, které zaručí špičkový grafický výkon. Tyto vylepšené grafické karty využívají speciálně navržený chladič, který efektivně odvádí teplo od obou grafických procesorů a tím umožňuje mnohem stabilnější výkon v porovnání s chladiči jiných konstrukcí*. Karty jsou navíc vybaveny stíněním EMI Shield, které snižuje elektromagnetické rušení o 66 % a zaručuje silnější signály; pružinovými cívkami DIP, které sníží teplotu o 5 °C až 10 °C v porovnání s tradičními toroidními cívkami. LF PAK MOS garantuje vyšší energetickou účinnost a menší tvorbu tepla a japonské kondenzátory s vodivým polymerem se starají o nižší energetické ztráty a stabilnější provoz.

Exkluzivní technologie ASUS GamerOSD pro všestranné využití grafické karty Grafické karty ASUS EAH4870X2 Series přichází také s exkluzivní funkcí ASUS GamerOSD, která pomáhá využít skutečný potenciál VGA karet společnosti ASUS. Tato velmi užitečná funkce umožňuje přetaktovat GPU přímo při hraní her. Uživatelé tak v případě potřeby mohou v reálném čase zvyšovat výkon. Navíc tento nástroj umožňuje snadno nahrávat dění ve hře nebo jej živě vysílat přes internet.

Technologie Splendid Video Intelligence
Díky technologii Splendid Video Intelligence Technology je obraz, zprostředkovaný grafickými kartami ASUS, vykreslen do nejmenších detailů a přináší věrnou vizuální reprezentaci veškerého obsahu, optimalizovanou pro zpracování lidským okem. Proto bude sledování filmů na PC stejně kvalitní jako na špičkových televizorech. Splendid se také výborně doplňuje s technologií AMD Avivo, která poskytuje hardwarovou akceleraci pro výjimečně rychlé a kvalitní dekódování videa.

Nebývalý výkon při hraní her a sledování HD videa
ASUS EAH4870X2 Series přináší extrémní grafický výkon pro hráče a nastavuje tak nový standard pro vizuální aspekt práce s počítačem. S novým grafickým enginem TeraScale a technologií CrossFireX budou HD herní zážitky povzneseny na zcela novou úroveň. Tato řada grafických karet také nabídne uživatelům možnost sledovat filmy na Blu-ray a přehrávat HD obsah s věrným obrazem, a to vše bez jakéhokoliv omezení výkonu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).