Hlavní navigace

Easy Capsa – posílejte soubory o velikosti až 2GB!

[Tisková zpráva] Praha, 1. září 2009 - Server Capsa.cz vstupuje na trh s novým produktem Easy Capsa, který umožňuje rychlé poslání až dvougigového souboru. Nový projekt doprovází i změna stávajících webových stránek Capsa.cz.

Sdílet

Easy Capsa
Server Capsa.cz, který se zabývá především vývojem systému umožňujícího pohodlné sdílení dat v rámci týmu, zareagoval na vysokou poptávku po rychlém a jednoduchém posílání velkých souborů. Cílem nově vyvinuté aplikace Easy Capsa (easy.capsa.cz) je posloužit těm, kteří chtějí rychle odeslat velké soubory (až 2GB) bez nutnosti registrace a nechtějí svá data sdílet trvaleji. Easy Capsa je tedy službou na jednorázové sdílení dat, která konkuruje hlavně serverům jako je uschovna.cz nebo leteckaposta.cz. Oproti zmíněné konkurenci přichází s vyššími limity na velikost souborů, počet stažení i dobu uložení na serveru, přičemž u všech limitů nabízí možnost volby. Sami uživatelé si mohou zvolit variantu, která se pro jejich užití hodí nejlépe, tedy zda chtějí poslat velký soubor nebo jak dlouho má být na serveru k dispozici ke stažení. Jednotlivé služby jsou odstupňované cenově, nicméně i bezplatná verze nabízí bezkonkurenční parametry: prostor až 300 MB, 30 stažení každého souboru v zásilce po dobu 10 dnů od odeslání.

Pokud tyto limity uživateli nestačí, je možné je jednoduše navýšit odesláním SMS za 30, 50 nebo 79 Kč. Maximální velikost odesílaných dat je 2 GB a stahování je omezeno maximálně 90 downloady po dobu 100 dní. Vedle SMS tvůrci chystají i možnost platby přes PaySec, případně i pomocí platebních karet.

Easy Capsu je možné si ihned vyzkoušet na adrese http://easy.cap­sa.cz

Novinky na Capsa.cz
Společně se službou Easy Capsa byly také spuštěny nové webové stránky systému Capsa.cz. Na první pohled zaujme jejich neotřelý design, zároveň si však udržují jednoduchost a osobitou kreativitu.

Také samotná aplikace Capsa.cz určená pro dlouhodobé sdílení dat v rámci týmu prošla inovací a zůstává hlavním produktem serveru. Umožňuje lidem bez omezení spolupracovat na nejrůznějších projektech odkudkoli na světě online. Největší předností Capsy je kvalitní správa souborů, včetně jejich editace, verzování a upozorňování na změny. Díky velkému prostoru pro data je Capsa také vhodnou alternativou k datovým úložištím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).