Hlavní navigace

Ebiz, magazín o byznysu, má nového šéfredaktora

[Tisková zpráva]

Sdílet

Ebiz, magazín o byznysu, má nového šéfredaktora

Praha, 1. května 2004 – Dnem vstupu České republiky do Evropské Unie se stal novým šéfredaktorem magazínu ebiz vydavatele Computer Press, a.s. Roman Smělý. Společně s týmem ebizu hodlá vybudovat na českém trhu nejlepší magazín pro manažery a vlastníky firem.

Roman Smělý svoji profesionální žurnalistickou dráhu započal jako redaktor technologického měsíčníku Connect! vydavatele Computer Press, a.s., jehož se následně stal šéfredaktorem. Nyní odešel po 2,5 letech z nakladatelství IDG Czech, kde pracoval v týdeníku Computerworld, aby se mohl věnovat byznysovým tématům magazínu ebiz.

K dalšímu směřování časopisu Roman Smělý říká: „Českému trhu dlouhodobě chybí skutečně praktický byznysový magazín, který bude do hloubky řešit problémy manažerů a vlastníků firem. Ebiz má velkou šanci se takovým médiem stát. Již dnes díky výhradním zahraničním licencím zachycuje důležitá globální ekonomická témata. Ta budou následována praktickými materiály z lokálního a evropského trhu. Věřím, že kombinace zahraničních zdrojů s domácími a přesné naslouchání `tepu byznysu‛ umožní, aby se ebiz stal jedničkou na českém trhu v informacích pro manažery a vlastníky – tak, jako je tomu například u magazínu Fortune ve Spojených státech.“

Fotografii nového šéfredaktora lze stáhnout v tiskové kvalitě na adrese http://www.ebiz­.cz/ebiz_smely_ro­man.zip.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Roman Smělý
šéfredaktor magazínu ebiz
Computer Press, a. s.
Tel.: +420 225 273 930 – 3
Mobil +420 608 009 118
roman.smely@cpres­s.cz

Pavel Pospíšil
ředitel médií
Computer Press, a. s.
tel: +420 546 122 111
pavel.pospisil@cpres­s.cz

Informace o společnosti Computer Press, a. s., lze najít na webové adrese www.cpress.cz

O časopisu ebiz (www.ebiz.cz)
Ebiz je vlivný moderní měsíčník o byznysu. Jedinečně spojuje oblast podnikání, špičkového managementu a moderních informačních a komunikačních technologií. Čtou ho progresivní majitelé a manažeři společností libovolné velikosti a zaměření: od začínajících firem až po velké korporace. Píše o tom, jak podnikají úspěšní, a pomáhá k úspěchu i svým čtenářům.

Informace o magazínu ebiz lze najít na webové adrese www.ebiz.cz

Informace o společnosti Computer Press, a. s., lze najít na webové adrese www.cpress.cz

O společnosti Computer Press, a. s.
Computer Press, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti Internetu, časopisecké a knižní produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.

Tiskové zprávy společnosti Computer Press, a. s., najdete na www.cpress.cz/zpra­vy.

Loga společnosti najdete na www.cpress.cz/lo­ga.asp.