Hlavní navigace

eBRÁNA posiluje svoji pozici, kupuje společnost Wizards CZ

[Tisková zpráva] Pardubice, 26. května 2009 – Společnost eBRÁNA, jeden z pěti největších českých tvůrců webových stránek, rozšiřuje svoje portfolio – v minulých dnech dokončila akvizici pardubické společnosti Wizards CZ, která se specializuje na specifické a technologicky náročné webové projekty. Tímto spojením vzniká silný hráč na poli webdesignu a internetového marketingu, schopný nabízet kvalitní řešení pro širokou skupinu klientů, od cenově dostupných řešení až po nejnáročnější inovativní webové projekty.

Sdílet

„Začlenění společnosti Wizards CZ do eBRÁNY je téměř přirozeným krokem, v nějž vyústilo dlouhodobé personální a názorové prolínání obou společností,“ uvedl ředitel společnosti eBRÁNA Jiří Janků. „Tento krok přichází ve chvíli, kdy eBRÁNA zahajuje vývoj zcela nového jádra pro své produkty WebArchitect, B2C Brána a Realbrána. Technologické know-how Wizards CZ je pro toto snažení ideálním multiplikátorem,“ doplňuje.

„Spojením s eBRÁNOU se nám podařilo zajistit kvalitní zázemí pro naše technologicky náročné projekty takovým způsobem, že z toho budou profitovat klienti obou společností,” shrnuje Karel Michálek, ředitel Wizards CZ.

Dvě značky umožní společnosti diferencovat prodejní nabídku a oslovit širší skupinu klientů. eBRÁNA disponuje dostatečným finančním a personálním zázemím pro realizaci kvalitních, finančně dostupných webových řešení pro širokou skupinu zákazníků. Značka Wizards CZ se stane synonymem náročných VIP projektů s vysokou přidanou hodnotou a inovativním řešením.

eBRÁNA
eBRÁNA je ryze česká společnost založená Jiřím Janků a Martinem Semerádem. Od roku 2003 otvírá svým klientům cestu do světa internetu. Za tu dobu vytvořila více než 2000 webových stránek, od malých firemních prezentací až po rozsáhlé internetové portály. Zajišťuje také optimalizaci pro vyhledávače, PPC kampaně, link building, tvorbu internetových obchodů a řešení pro realitní kanceláře RealBrána. Mezi klienty společnosti patří například ČD Cargo, Karel Holoubek, Hipp, Jawa, M&M Reality nebo Linde.

Wizards CZ
Společnost Wizards CZ již více než 10 let vytváří, dodává a spravuje komplexní webová řešení pro firmy i neziskové organizace. Nabízí tvorbu webových stránek na klíč, copywriting, grafiku včetně návrhu Corporate Identity, internetový marketing, konzultační služby a vlastní pokročilý systém pro správu obsahu CMS SiteWizard. Mezi klienty Wizards CZ se řadí například ZOO Dvůr Králové, Unilever, Merck, Hamé nebo Kettler.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).