Hlavní navigace

ECM Conference se stane největší letošní středoevropskou událostí v oblasti správy a řízení dokumentů

[Tisková zpráva] Zájemce o moderní trendy v oblasti efektivity firemních procesů či zpracování, bezpečnosti a archivace elektronických dokumentů bude 26. května 2009 hostit brněnský hotel Voroněž.

Sdílet

Praha, 16.4.2009 – Společnost IXTENT, přední nezávislý dodavatel řešení pro správu a řízení dokumentů i dat (ECM – Enterprise Content Management), pořádá pod patronací společnosti Open Text odbornou konferenci zaměřenou na řízení a správu dokumentů.

V rámci konference budou mít možnost návštěvníci v jeden den na jednom místě potkat přední odborníky nejvýznamnějších firem v oboru. Bohatost programu dokládá výčet jmen spoluúčastnících se partnerů. Vedle pořádající společnosti IXTENT a Open Text, jako generálního partnera, se odbornými přednáškami budou podílet společnosti Microsoft, SAP, Adobe, Doctra, HP a Kofax. Cílem konference je poskytnout zájemcům komplexní přehled o novinkách a trendech vývoje v oboru podnikové správy a řízení dat a dokumentů, a rovněž získat poznatky z praktického nasazení řešení v konkrétních podnicích.

Mezi hlavní diskutovaná témata tak bude patřit problematika minimalizace nákladů při práci s dokumenty, při řízení procesů, zamezení ztrát dokumentů a informací, legislativně průkazného ukládání a zabezpečení dokumentů, jasného přehledu o pohybu dokumentů, možnosti zlepšení služeb pro zákazníky a další témata z oblasti ECM. Konference je určena pro všechny zájemce z širokého odvětví firem, průmyslu a výroby, finančnictví, obchodu, zdravotnictví, farmacie, energetiky, FMCG a dalších.

„V současné době víc než kdy jindy platí, že společnosti intenzivněji přemýšlejí o možnostech úspor, vyšší efektivitě či transparentnosti interních procesů,“ prohlásil Vít Svoboda, výkonný ředitel společnosti IXTENT. „Naším cílem je tedy připravit konferenci jako odborné fórum, na kterém zájemci získají ucelené informace k dané problematice.“

Více informací o konferenci, podrobný program přednášek a registrační formulář naleznete na stránkách www.ecm-conference.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).