Hlavní navigace

Společnost ecommerce.cz, a.s. dodala kompletní řešení publikačního systému pro Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

[Tisková zpráva] Brno, 31. července 2008 – Společnost ecommerce.cz, a.s. pro Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (dále jen CERMAT) implementovala řešení pro správu a publikaci obsahu na intranetových a webových stránkách této organizační složky státu

Sdílet

Řešení pro správu a publikaci obsahu na intranetových a webových stránkách CERMATu je postaveno na komplexním produktu SystemIdea společnosti ecommerce.cz. SystemIdea je robustní platforma se všemi funkcemi potřebnými k budování rozsáhlých webových či intranetových portálů a dokumentových skladů. Platforma SystemIdea plně pokrývá veškeré procesy související se správou a publikací obsahu, tj. pořizování a ukládání dokumentů, jejich kategorizaci, řízené publikování na internetu i intranetu, pokročilé vyhledávání, personalizaci obsahu atd.

Součástí celého projektu bylo dodání a implementace publikačního systému SystemIdea pro intranetové a webové prezentace CERMAT včetně návrhu a tvorby publikační části systému a dodání příslušného hardwarového a softwarového vybavení.

V rámci implementace řešení společnost ecommerce.cz provedla také integraci uživatelů Active Directory CERMAT do nového systému. Konečnou fázi předání projektu pak představovalo příslušné zaškolení uživatelů.

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) je organizační složkou státu přímo řízenou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. V souladu s ustanoveními příslušného zákona je hlavní činností organizace tvorba nástrojů pro hodnocení výsledků vzdělávání, v současnosti zejména pro společnou část maturitní zkoušky.

O společnosti ecommerce.cz, a. s.
Dynamicky rostoucí česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Na trhu informačních technologií a služeb působí od roku 2001. Vytváří unikátní systémy, které jejím klientům pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují efektivitu práce a konkurenceschop­nost. Dnes ecommerce.cz zaměstnává přes sto IT specialistů.

K nejvýznamnějším zákazníkům patří SAZKA, a.s., ČEZ, E.ON, ČEPS, Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Tipos národná lotériová spoločnosť , GTS Novera, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Zlínský kraj, Bratislavský samosprávny kraj, Skanska, Škoda Auto, Televize Prima, Protool s.r.o., Technická univerzita Liberec, Live.cz, Atlas.cz, AstraZeneca, MaximumASP.