Hlavní navigace

ecommerce.cz hledá vývojáře

[Tisková zpráva] Brněnská softwarová firma hodlá nabrat stovku IT odborníků

Sdílet

Brno – 15. března, 2011  – Stovku vývojářů hodlá do konce letošního roku nabrat brněnská softwarová společnost ecommerce.cz. Firma, která prošla v závěru loňského roku restrukturalizací, v jejímž rámci muselo odejít zhruba 50 lidí, opět nabírá dech, nové zakázky a tedy i zaměstnance.

„Zájem máme především o vývojáře, potřebujeme ale i pracovníky servisního oddělení,“ uvedl majitel firmy Radek Sedlář. Těžké období, kterým firma prošla, bylo do značné míry způsobeno problémy jejího největšího klienta, společnosti Sazka. „Obrátili jsme se proto na středoevropské trhy, které nám otevřely nové perspektivy dalšího rozvoje firmy,“ podotkl Sedlář, který svoji funkci výkonného ředitele (CEO) předal krizovému manažerovi ze Slovenska Richardu Kolárikovi. Tento krizový manažer se doposud věnoval oblasti financí.

V Brně je o odborníky z oblasti informačních technologií tradičně nouze, v tomto městě totiž působí řada tuzemských i světových IT firem. Společnost ecommerce.cz chce IT odborníky nalákat na zajímavé projekty z oblasti loterií a sázek a široké spektrum firemních benefitů.  
 

O společnosti ecommerce.cz 
Společnost ecommerce.cz, a.s. je ryze česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých zákaznických řešení a aplikací, věnuje se především oblasti loterií a sázek. Softwarem se zabývá od roku 2000, pro klienty, mezi které patří významné české a zahraniční společnosti, vytváří unikátní systémy, které jim pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují konkurenceschop­nost. 

K nejvýznamnějším zákazníkům patří SAZKA, a.s., ČEZ, E.ON, ČEPS, Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Tipos národná lotériová spoločnosť, GTS Novera, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Zlínský kraj, Bratislavský samosprávny kraj, Skanska, Škoda Auto, Televize Prima, Narex a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).