Hlavní navigace

Společnost ecommerce.cz může pracovat s důvěrnými informacemi

[Tisková zpráva] Brněnská firma získala osvědčení Národního bezpečnostního úřadu pro zpracování důvěrných informací

Sdílet

Brno – 30. října, 2009  – Osvědčení podnikatele, umožňující přístup k utajovaným informacím do stupně utajení „DŮVĚRNÉ“, získala včera brněnská softwarová firma ecommerce.cz. Osvědčení firmě vydal – po několikaměsíčním prověřování – Národní bezpečnostní úřad České republiky, s platností do roku 2018. „Firma se bude s utajovanými informacemi nejen seznamovat, ale také je uchovávat a vytvářet ve specializovaném informačním systému. Díky osvědčení se navíc může účastnit takových výběrových řízení, kde je při nakládání s informacemi vyžadován stupeň utajení důvěrné,“ podotkl Rastislav Fábry, bezpečnostní manažer společnosti ecommerce.cz.

Z tuzemských IT firem disponuje podobným osvědčením jen asi 20 z nich.

O společnosti ecommerce.cz
Rychle rostoucí, ryze česká IT firma ecommerce.cz se sídlem v Brně a Starém Městě se zaměřuje na vývoj náročných zákaznických řešení a aplikací pro velké komerční a státní subjekty. Na poli informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Téměř 150 IT specialistů vytváří unikátní systémy, které klientům vydělávají peníze, přinášejí zisk a odbourávají nepříjemné papírování.

Veškeré procesy vývoje, řízení projektů včetně servisních služeb se striktně řídí podle mezinárodně uplatňovaných metodologií a norem. K významným zákazníkům ecommerce.cz patří SAZKA, a.s., ČEZ, Tipos národná lotériová spoločnosť, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Bratislavský samosprávny kraj, Ústavní soud ČR či Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).