Hlavní navigace

Manažerem vývoje v ecommerce.cz se stal Pavel Pěnka

[Tisková zpráva] Brno - 4. května, 2010 - Novým manažerem vývoje softwarové společnosti ecommerce.cz se stal Pavel Pěnka (31). Jeho úkolem je maximálně zefektivnit činnost jednotlivých vývojových týmů firmy, která v současnosti zaměstnává téměř 130 lidí.

Sdílet

Pavel Pěnka vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity, po dobu studií vyvíjel ekonomický software pro firmu IIS Tábor, s.r.o. V brněnské společnosti pracuje od roku 2004. Začínal zde jako vývojář, pokračoval pozicí team leadera, odkud se vypracoval na softwarového architekta a nyní na šéfa vývoje.

„S děním ve firmě je Pavel Pěnka dobře obeznámen, byl například u zrodu našeho unikátního softwaru pro sázkové a loterní firmy eBet System. V týmu lidí, co zde pracují, se těší dobré pověsti a je respektován. Věřím, že pod jeho vedením dosáhneme podstatného zlepšení efektivity a kvality,“ uvedl Radek Sedlář, majitel firmy ecommerce.cz.

Do kompetence manažera vývoje spadá testovací oddělení, tým databázových specialistů, Java a .NET týmy.

Pavel Pěnka je svobodný, baví ho spíše individuální sporty jako cyklistika, plavání, kanoistika, jachting nebo lyžování, tančí na latinsko-americké rytmy a pět let byl vedoucím skautského oddílu.

O společnosti ecommerce.cz
Rychle rostoucí, ryze česká IT firma ecommerce.cz se sídlem v Brně a Starém Městě se zaměřuje na vývoj náročných zákaznických řešení a aplikací pro velké komerční a státní subjekty. Na poli informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Téměř 130 IT specialistů vytváří unikátní systémy, které klientům vydělávají peníze, přinášejí zisk a odbourávají nepříjemné papírování.

Veškeré procesy vývoje, řízení projektů včetně servisních služeb se striktně řídí podle mezinárodně uplatňovaných metodologií a norem. K významným zákazníkům ecommerce.cz patří SAZKA, a.s., ČEZ, Tipos národná lotériová spoločnosť, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Bratislavský samosprávny kraj, Ústavní soud ČR či Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.