Hlavní navigace

Manažerem obchodní skupiny pro vztahy se státní správou se v ecommerce.cz stal Petr Novák

[Tisková zpráva] Brno - 7. září, 2010 - Manažerem obchodního týmu, který se věnuje vztahům s klienty z oboru státní správy, se stal Petr Novák (34). Na pozici Business Relationship Manager v softwarové společnosti ecommerce.cz nastoupil v září tohoto roku. Petr Novák do ecommerce.cz přešel z telekomunikační společnosti Telefónica O2, v níž působil 11 let jako Business Account Manager. V ecommerce.cz bude mít na starosti budování obchodní strategie v oblasti státní správy a samosprávy.

Sdílet

„Firma navíc ještě letos nově vkročí do oblasti telekomunikačních služeb. Věřím, že právě v tom nám Petr se svými letitými zkušenostmi z oboru pomůže,“ uvedl Radek Sedlář, majitel firmy ecommerce.cz.

Chod brněnské softwarové společnosti Petr Novák sledoval již v minulosti a to z pozice člena dozorčí rady, kde působí od roku 2005. Petr Novák je ženatý, má dceru. Rád cestuje a fotografuje.

O společnosti ecommerce.cz
Rychle rostoucí, ryze česká IT firma ecommerce.cz se sídlem v Brně a Starém Městě se zaměřuje na vývoj náročných zákaznických řešení a aplikací pro velké komerční a státní subjekty. Na poli informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Téměř 130 IT specialistů vytváří unikátní systémy, které klientům vydělávají peníze, přinášejí zisk a odbourávají nepříjemné papírování.

Veškeré procesy vývoje, řízení projektů včetně servisních služeb se striktně řídí podle mezinárodně uplatňovaných metodologií a norem. K významným zákazníkům ecommerce.cz patří SAZKA, a.s., ČEZ, Tipos národná lotériová spoločnosť, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Bratislavský samosprávny kraj, Ústavní soud ČR či Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.