Hlavní navigace

Společnost ecommerce.cz rozšířila nabídku slovenské národní loterijní společnosti Tipos o mobilní kursové sázky

[Tisková zpráva] Brno, 5. května – Společnost ecommerce.cz dodala pro slovenskou národní loterijní společnost Tipos komplexní řešení eBet System pro provozování sázkových a loterijních her na internetu i v kamenných sběrnách. Nyní jej rozšířila i o sázení na kursové sázky prostřednictvím mobilního telefonu.

Sdílet

Firma ecommerce.cz pro slovenskou národní loterijní společnost Tipos implementovala vlastní komplexní loterní systém eBet System, a to v jeho nejširší možné podobě. Ta zahrnuje nejen modul pro sázení na klasické losované hry, ale i kursové sázení, sázení prostřednictvím mobilního telefonu a v neposlední řadě také tzv. elektronické kasino. Nezbytnou součástí celé dodávky byla i aplikace pro správu hráčských účtů, převody peněžních prostředků a komunikaci s bankami.

Od dubna letošního roku byly služby pro sázející rozšířeny o nový modul, který umožňuje vsázet na kursové sázky prostřednictvím mobilních telefonů. Nově nasazená aplikace zprostředkovává uživateli plnohodnotné možnosti kursového sázení tak, jak je doposud zvyklý z webového rozhraní a umožňuje vsazení všech druhů tipů a sázenek. Jediné, co potřebuje, je mobilní telefon podporující technologii Java. Aplikace uživateli poskytuje kompletní správu, historii vsazených i výherních tiketů uživatele.

Walter Pavliš, obchodní ředitel společnosti ecommerce.cz, říká: „Vývoj eBet systému jde neustále kupředu a pracujeme na nových vylepšeních, funkcích a modulech. Nyní kupříkladu pracujeme na vývoji live sázek, kdy budou uživatelé moci sázet rovnou v průběhu přímých přenosů na okamžitě vypisované sázkové příležitosti. Klíčová je pro nás především bezpečnost, spolehlivost a vysoká kvalita poskytovaného servisu. Společnost Tipos patří k našim klíčovým zákazníkům, pro něhož právě připravujeme přechod celého systému na euro a kompletní změnu designu všech aplikací. Mobilní kursové sázky vnímáme jako potenciál pro další rozvoj, obohacení našeho portfolia produktů a jako významné rozšíření služeb zákazníkům.“

Svojí architekturou, zabezpečením či náročností na výkon se eBet System velmi podobá například jakékoliv bankovní aplikaci a u společnosti Tipos běží bez problémů a jediného výpadku již více než tři roky. Jistě není bez zajímavosti ani to, že stejný systém si pro svoje potřeby zvolila také česká loterijní společnost SAZKA, a. s.