Hlavní navigace

Společnost ecommerce.cz, a. s. slaví úspěch s další jedinečnou aplikací pro moderní mobilní platformu Apple iPhone

[Tisková zpráva] Brno, 26. března 2009 – Společnost ecommerce.cz, a. s. navazuje na úspěchy vlastní aplikace iCRM pro platformu Apple iPhone, která se těší velké oblibě uživatelů, a pro PLAY.CZ vytvořila novou aplikaci, která umožňuje bezplatný poslech internetového vysílání českých FM a internetových rádií na zařízeních Apple iPhone. Aplikace Play.cz během necelých čtrnácti dní od uvedení na trh obsadila první místo nejstahovanějších a nejoblíbenějších bezplatných aplikací v AppStore.

Sdílet

Jednou z nevýhod zařízení Apple iPhone první generace i iPhonu 3G je absence vestavěného FM tuneru. Společnost ecommerce.cz, a. s. ale vyvinula aplikaci Play.cz pro stejnojmenný server, který nabízí internetové vysílání českých FM a internetových rádií, a díky ní si nyní mohou majitelé iPhonu naladit oblíbenou rádiovou stanici v podstatě kdekoli a poslouchat streamované vysílání přes internet.

Aplikace Play.cz byla široké veřejnosti zdarma zpřístupněna v prostředí AppStore společnosti Apple v pátek 13. března 2009 a majitelé iPhonů si ji mohou nainstalovat prostřednictvím služby iTunes. Bez ohledu na datum uveřejnění se aplikace hned druhý den dostala na vrchol žebříčku Top Free Apps s maximálním hodnocením a nadšenými reakcemi uživatelů. Na prvním místě nejoblíbenějších bezplatných aplikací se aplikace drží dlouhodobě a neustále v podstatě od samotného uvedení na trh. I to je důkazem toho, že společnost ecommerce.cz, a. s. vytváří software pro lidi, nabízí vysokou užitnou hodnotu a zaměřuje se na kvalitu řešení.

Uživatelům aplikace nabízí obsáhlý seznam dostupných rádií, ve kterém mohou fulltextově vyhledávat podle názvu stanice, podle žánru vysílání nebo dle poslechovosti. Stanice jsou seřazeny v přehledném seznamu spolu s logy jednotlivých stanic.

Aplikace samozřejmě nabízí přehledné a intuitivní ovládání, na které jsou uživatelé iPhonu zvyklí. Po zvolení stanice se automaticky spustí přehrávač, přičemž na displeji se zobrazuje logo naladěného rádia, detailní informace o stanici a právě hrané skladbě (pokud tuto službu daná stanice nabízí). Aplikace nabízí standardní funkce přehrávače jako přerušení a obnovení přehrávání a regulaci hlasitosti. Do paměti lze snadno uložit šest oblíbených stanic, mezi kterými lze pak kdykoli snadno přepínat bez nutnosti dalšího vyhledávání. Přehrávač navíc obsahuje také integrovaný webový prohlížeč se stránkami portálu Play.cz. Samozřejmou součástí aplikace je i kompletní návod v českém jazyce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).