Hlavní navigace

Economia OnLine zahajuje spolupráci s PR agenturou CoLin

[Tisková zpráva]

Sdílet

Economia OnLine zahajuje spolupráci s PR agenturou CoLin

Po absolvování neveřejného výběrového řízení na PR agenturu se společnost Economia OnLine rozhodla zahájit spolupráci s agenturou CoLin.

Vítězná agentura bude pro společnost Economia OnLine zajišťovat PR aktivity v oblasti media relations.

„Specifická činnost Economie OnLine vyžaduje bližší vztah s PR agenturou, než je obvyklé. S přihlédnutím k dalším kritériím, jako jsou reference a ochota k zainteresovanosti na výsledcích naší společnosti, jsme vybrali agenturu CoLin, u které jsme dospěli k názoru, že nejvíce rozumí našim potřebám,“ říká marketingový a produktový ředitel společnosti Economia OnLine, Petr Štěpánek. Jednatelka společnosti CoLin, Jana Kulísková, dodává: „Economia OnLine nás oslovila s přesně formulovaným zadáním a jasně definovanými záměry. Věřím, že společně dosáhneme cílů, které jsme si stanovili.“

Kristýna Leskovcová

Economia OnLine, a. s.
Economia OnLine, a. s., je dceřiná společnost největšího vydavatele ekonomického a odborného tisku v České republice, společnosti Economia, a. s. – člena vydavatelské skupiny Handelsblatt – Dow Jones – The Wall Street Journal Europe.

V současnosti je Economia OnLine, a. s. provozovatelem ekonomického zpravodajského serveru www.iHNed.cz, leadera v oblasti internetového ekonomického zpravodajství po sedm dní v týdnu, odborného zpravodajského serveru www.MaM.cz, který se věnuje oblasti médií a marketingu, zpravodajského serveru www.NovaEkono­mika.cz a největšího českého technologického inkubátoru www.E-konom.com.

CoLin s.r.o.
CoLin s.r.o. je soukromá společnost poskytující služby v oblasti Public Relations, marketingové a strategické komunikace a překladatelství. Specializuje se zejména na oblast informačních technologií, internetu a nové ekonomiky. Mezi její klienty patří např. společnosti jako Idoox, Samba Digital Media, Schemantix, nebo SilverStream Software.

Více informací o CoLin:

Jana Kulísková
Tel.: +420 (2) 8389 0139
E-mail: jana.kuliskova@co­lin.cz