Hlavní navigace

Česká televize – Edice ČT na veletrhu a literárním festivalu Svět knihy 2008

[Tisková zpráva] Prezentaci České televize na 14. Mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha 2008 dnes, 24. dubna 2008 ve 12.00 hodin, zahájil slavnostním otevřením expozice Edice ČT generální ředitel ČT Jiří Janeček spolu s ředitelkou programu Kateřinou Fričovou a vedoucím obchodního útvaru Janem Boleslavským.

Sdílet

Česká televize – Edice ČT se již podruhé prezentuje na veletrhu Svět knihy 2008 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Pro návštěvníky připravila ve dnech 25. – 27. dubna v pravém křídle Průmyslového paláce kromě širokého sortimentu knih, DVD a nejrůznějších předmětů spojených s pořady a osobnostmi České televize také bohatý doprovodný program, setkání s významnými autory, moderátory a redaktory České televize, autogramiády a zábavnou přednášku tvůrců TV cyklu O češtině v rámci projektu Rosteme s knihou. Malí návštěvníci se opět mohou těšit na postavičky Maxipsa Fíka a Večerníčka, ukázku kulis z pořadu Hřiště 7 a na přenos programů České televize na plazmové obrazovce.

Více informací: www.edicect.cz. Ústředními tématy 14. Mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2008 jsou Láska a vášeň v literatuře, Kniha a životní styl a Egypt – 50 let české egyptologie, čestným hostem je Španělsko. Více informací: www.svetknihy.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).