Hlavní navigace

Edwin Willems viceprezidentem pro oblast EMEA Field Marketing ve společnosti Infor

[Tisková zpráva] Manažer s komplexními obchodními a marketingovými zkušenostmi posílí oblast marketingu produktů a služeb společnosti ve Infor

Sdílet

PRAHA – 17. června 2009 – Společnost Infor dnes oznámila jmenování Edwina Willemse na pozici viceprezidenta pro oblast EMEA Field Marketing. Jako obchodní a marketingový specialista (narozen v Belgii) bude z Bruselu řídit produktový marketing společnosti Infor s cílem dále zvýšit povědomí o jejích produktech a službách. Edwin Willems přišel do společnosti Infor v květnu 2009 a přebírá roli Hermanna Stehlika, který nyní zastává pozici viceprezidenta pro prodej rozšiřujících (extended) řešení v regionu EMEA. Edwin Willems bude zodpovědný Jeffu Abbotovi, který je viceprezidentem pro globální produktový marketing ve společnosti Infor.

Edwin Willems zastával v softwarovém odvětví řadu obchodních a marketingových manažerských pozic, včetně pozice marketingového ředitele Oracle Belgium, kde se podílel na dynamickém růstu v regionu. Kromě toho pracoval také jako viceprezident marketingu pro oblast EMEA ve společnosti Business Objects, která je dnes součástí SAP.

„Jako marketingový manažer s více než 20 lety zkušeností Edwin do Inforu přináší hluboké znalosti v oblasti generování nových kontaktů, prodeje a řízení projektů,“ řekl Jeff Abbott, viceprezident pro globální produktový marketing ve společnosti Infor. „Těšíme se na to, že posílíme náš produktový marketing a rozšíříme povědomí o našich řešeních směrem k větší zákaznické základně.“

Edwin je držitelem univerzitního titulu v oblasti matematiky a počítačových věd z University of Louvan, absolvoval také marketingový kurz na University of Brusells, a dosáhl manažerského titulu na University of Gent.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).