Hlavní navigace

Eee PC 1008 HA Seashell evropským netbookem pro období 2009–2010

[Tisková zpráva] Asociace EISA, která sdružuje odborníky na multimediální technologie, udělila vyznamenání Evropský netbook 2009–2010 počítači Eee PC 1008HA Seashell od ASUSu. Porota EISA ocenila zejména jeho tenký profil, nízkou hmotnost, velký displej, výkon a široké možnosti připojení.

Sdílet

Odborníky zaujalo, že Eee PC lze „velmi snadno přenášet“, „je vybaven jedním z největších displejů s LED podsvícením ve své kategorii“ a navíc „jej pohání procesor Intel Atom N280, který je v dané oblasti nejlepší volbou“. EISA své hodnocení uzavřela vyzdvižením provedení a funkčních a módních předností, které Eee PC 1008HA nabízí: „Hledáte-li výkonný a zároveň stylový netbook, je pro vás Eee PC 1008HA tou nejlepší volbou.“ Kompletní recenzi naleznete na webových stránkách www.eisa.eu/a­wards/mobile.

„Myslím, že se nám u modelu Eee PC 1008HA Seashell podařilo dosáhnout rovnováhy mezi funkčností a krásou. Ocenění EISA za Evropský netbook 2009–2010 je dokladem toho, že se náš vývoj ubíral správným směrem,“ říká Samson Hu, viceprezident obchodní jednotky Eee společnosti ASUS

Ocenění EISA
Každoroční udělování ocenění asociace EISA je prestižní událostí, která upozorňuje na nejlepší elektronická zařízení dostupná na evropském trhu. Ocenění asociace EISA, která sestává z 50 speciálních zájmových časopisů v 19 evropských zemích, se udělují novým produktům, které „kombinují nejmodernější technologie, nejžádanější funkce, dokonalý design, nejlepší ergonomii a samozřejmě za vynaložené peníze nabízejí také co největší hodnotu.“* Ocenění EISA jsou nezávislá na komerčních vlivech a vyznačují se náročným procesem hodnocení – produkty jsou nominovány výhradně redaktory časopisů, které jsou členy asociace EISA.

* Zdroj: www.eisa.eu/faq.

O společnosti ASUS
Společnost ASUS je přední společností nové digitální éry. Celkový počet zaměstnanců přesahuje deset tisíc a patří mezi ně i špičkový tým pro výzkum a vývoj. Výnosy společnosti ASUS dosáhly v roce 2008 celkem 8,1 miliard amerických dolarů. Společnost ASUS již jedenáct let nepřetržitě figuruje v přehledu nejúspěšnějších světových společností časopisu Business Week „Info Tech 100“.