Hlavní navigace

EIITE rozšířila nabídku kurzů OpenOffice.org

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost EIITE rozšířila nabídku kurzů OpenOffice.org o kurzy pro pokročilé uživatele.

Kurzy pokrývají pokročilé funkce OpenOffice.org Writer a Calc. Jsou určeny pro uživatele, kteří již zvládli využití základních funkcí a chtějí efektivně využívat pokročilých možností těchto aplikací. V průběhu dvou dní se na kurzu Writer naučí zejména vyšší možnosti formátování, spravovat šablony a dokumenty, využívat nástroje „Stylista“ a „Navigátor“, pracovat s externími zdroji dat a hromadnou korespondencí, nastavovat parametry tisku atd. Kurz Calc je zaměřen na pokročilou správu souborů, třízení a filtrování seznamů dat, tvorbu a formátování grafů, využití externích dat a práci s pdf formátem. Kurzy probíhají v učebnách v Praze a Ostravě.

OpenOffice.org je softwarový balík kancelářských aplikací vyvíjený jako Open Source, a je dostupný zdarma. Balík obsahuje programy pro tvorbu textových dokumentů, vytváření tabulek, prezentací a obrázků. Umožňuje pracovat s velkým množstvím formátů, včetně formátu Microsoft Office.

Při vývoji je kladen důraz na jednoduché ovládání a přístup ke všem funkcím tak, aby se v dalších verzích neměnily a uživatel se nemusel s novými verzemi učit vše od začátku. O vysoké kvalitě OpenOffice.org svědčí ocenění, která tento projekt získal, například Evolutionary Enterprise Award (Linux World Expo), Best Office Productivity Award (Linux Journal).

Více informací o obsahu kurzů a termínech najdete na www.eiite.cz nebo je rádi poskytneme na tel. čísle 296 642 510.

Pro další informace prosím kontaktujte:
Mária Hokkyová, tel. 296 642 516, mariah@eiite.cz

O společnosti

Společnost EIITE s.r.o. poskytuje již od roku 1994 služby v oblasti informačních technologií (IT) zejména autorizované kurzy pro IT, konzultace, technickou podporu, projekci, nasazování i audit IT a odborné posudky soudního znalce. EIITE je autorizovaným školícím partnerem společností Microsoft, SuSE, GTS Learning, Sylvan aj., realizuje rekvalifikační kurzy MŠMT.

EIITE si získala klíčové autorizační statuty pro služby v oboru IT a působí dnes na území ČR. EIITE je firmou podnikající ve službách pro IT, naprosto nezávislou na prodeji HW a SW, neboť technické ani programové vybavení samostatně nedodává. EIITE disponuje stabilizovaným týmem interních a externích lektorů s nejvyšší úrovní mezinárodně platných certifikací v odpovídajících oblastech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).