Hlavní navigace

ELECTRO WORLD EXPANDUJE NA SLOVENSKO

[Tisková zpráva] Na slovenský trh prodejců spotřební elektroniky přichází nový silný hráč. Společnost Electro World v říjnu otevře své kamenné obchody v Košicích a Bratislavě. Ve svých prodejnách bude nabízet komplexní sortiment spotřební elektroniky – audio, kamery, fotoaparáty, počítače, herní konzoly, televizory, telefony, navigace, domácí spotřebiče a také vybavení pro malé kanceláře.

Sdílet

Electro World se specializuje na prodej elektrických spotřebičů v Maďarsku, Polsku a České republice, kde má 33 velkoprodejen s elektronikou. Na Slovensku plánuje do konce roku 2008 otevřít 3 provozovny. Obyvatelé metropole na východě se ze sortimentu Electro Worldu budou moci těšit už 15. října, kdy společnost otevře brány své první prodejny na Slovensku v prostorách nákupní zóny na Trolejbusové ulici v Košicích. V Bratislavě bude Electro World provozovat obchod s prodejní plochou téměř 2000 čtverečních metrů v nově otevřené části nákupního centra Avion Shopping Park a první zákazníky přivítá 30. října 2008.

„Největším lákadlem je samozřejmě dobrá cena, široký sortiment a opravdu kvalitní servis prodeje. Naší snahou je být o krok před konkurencí, nabídnout zákazníkovi výrobek a službu o něco dříve než konkurence,“ uvedl Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika.

Electro World své provozovny zásobuje z distribučního skladového centra v Brně, jehož skladové prostory s rozlohou 28 000 čtverečních metrů slouží k distribuci spotřebičů v regionu střední Evropy. Prodejny Electro Worldu tak mohou nabízet svým zákazníkům aktuální novinky ze světa spotřební elektroniky.

Pro návštěvníky kamenných prodejen připravuje Electro World pravidelně letáky a aktuální nabídku akčních cen zboží. Jinak to nebude ani v případě nově otevíraných provozoven na Slovensku, kde zákazníci budou moci nakupovat špičkové zboží za výhodné ceny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).