Hlavní navigace

Electro World má ve své nové nabídce bohatý sortiment barevných notebooků Dell

[Tisková zpráva] Společnost Electro World, největší elektroobchod u nás, vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ pro rok 2007, zařadila nově do svého sortimentu kompletní řadu notebooků Inspiron společnosti Dell. Zákazníci Electro Worldu si mezi nimi mohou vybrat modely přesně vyhovující jejich potřebám od nenáročného brouzdání na internetu, psaní e-mailů, chatování, až po vypalování, sledování filmů, zpracování fotografií a střih domácího videa.

Sdílet

Notebooky Dell jsou na pultech 17 prodejen Electro Worldu v České republice k dispozici od 25. května.

Nové notebooky jsou hravé, výkonné, mobilní a také sexy. „Zákazníci mají poprvé možnost koupit si notebook Dell v obchodním řetězci. Má to pro ně spoustu výhod. Notebooky máme skladem, v pěti výkonnostních variantách a až pěti barvách – černé, červené, modré, zelené a růžové. Každý si může vybrat přesně podle svých estetických a výkonnostních představ,“ řekl Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika.

Uživatelé ocení zejména ověřenou kvalitu výroby notebooků Dell, jejich spolehlivost a zejména jejich výkonnostní rozpětí. Ve skupině s nejpříjemnější cenou jsou notebooky vhodné zejména pro brouzdání na internetu, e-maily, chatování a zpracování digitálních fotografií.

Ve středu nabídky najdete model Inspiron 1720 s obřím 17palcovým displejem určený spíše do domácností a jako náhrada domácích počítačů, má však více paměti a zejména výkonnou grafickou kartu vhodnou pro zpracování videa a hry.

Špičku nabídky tvoří velice výkonné notebooky s důrazem na mobilitu uživatele a nízkou spotřebu. Nejvhodnější jsou pro studenty, často cestující osoby a náročné uživatele nebo podnikatele.

Electro World poskytuje na notebooky Dell zákonnou 2letou záruku. Servis bude prováděn společností Dell v České republice. Ceny se pohybují od 15 900 korun za nejlevnější variantu až po 29900 za špičkový typ s důrazem na mobilitu uživatele a výkon.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).