Hlavní navigace

Electro World představil nejširší nabídku notebooků ASUS s novou formou prodeje shop-in-shop

[Tisková zpráva] Electro World představil nejširší nabídku notebooků ASUS, která kdy byla v českých obchodních řetězcích k vidění. Akce začala 15. března v pěti prodejnách Electro Worldu a těží z nové formy prodeje shop-in-shop.

Sdílet

„Naše nabídka potěší zákazníky nahrazující stolní počítač notebookem, tedy ty, kteří si uvědomují, že notebook má řadu výhod: nižší spotřebu, je přenosný a má integrovaný displej. Navíc se dnešní notebooky svým výkonem vyrovnají tradičním počítačům,“ osvětlil situaci na trhu Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Elektro World Česká republika. „V našich prodejnách najdou zákazníci notebooky ASUS vhodné do domácností a kanceláří, ale také notebooky vyšší, luxusní kategorie. Ty jsou vhodné zejména pro uživatele, kteří neustále cestují a často přejíždějí z místa na místo, přičemž svou práci si potřebují brát neustále s sebou. Je to také poprvé, co se tak široký sortiment notebooků ASUS objevuje v českém obchodním řetězci,“ dodal Jiří Klíčník.

Notebooky ASUS si mohou zákazníci prohlédnout a vyzkoušet přímo na vybraných prodejnách Electro Worldu v Praze Zličíně, Čestlicích a na Černém Mostě, a dále v Brně a Ostravě. Notebooky ASUS jsou na prodejnách Electro Worldu od 15. března do konce března 2008.

Jiří Klíčník také ozřejmil jinou formu prodeje notebooků ASUS, která je označována jako shop-in-shop, tedy prodejna v prodejně. „Pro notebooky ASUS máme v Electro Worldu připraveny speciální pulty, u kterých budou proškolení prodavači prezentovat uživatelům jednotlivé typy notebooků a pomohou jim při případném řešení jejich specifických problémů. Navíc, o víkendech budou u pultů k dispozici špičkoví specialisté přímo od výrobce ASUS.“

Zákazníci si mohou vybrat z modelů ASUS v cenách od 12 999 korun za typ vhodný pro domácí nenáročné použití, až po snadno přenosný model s 12palcovým displejem za 29 999 korun*. Vyšší modely notebooků ASUS jsou vybaveny výkonnými dvoujádrovými procesory, 12palcovým displejem, 2 GB operační paměti, 250GB diskem, rozhraním Bluetooth, webovou kamerou, připojením na bezdrátovou síť wi-fi, čtečkou otisků prstů, čtečkou paměťových karet, DVD vypalovačkou, HDMI výstupem a brašnou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).