Hlavní navigace

Electro World prodává počítače Apple Computer - jako první maloobchodní řetězec u nás

[Tisková zpráva] „Pověst počítačů společnosti Apple je skvělá. Uživatelé nejvíce oceňují jejich příjemný design a bezproblémové používání. Počítače Apple prosluly svým přívětivým uživatelským rozhraním, kde všechno funguje, jak má, systém je stabilní a - díky úzce propojenému hardwaru s aplikacemi - také výkonný,“ přiblížil novou lákavou nabídku společnosti Electro World Libor Bauer, odpovědný ve společnosti za herní byznys, počítače a foto-video.

Sdílet

Společnost Electro World zařadila počítače MacBook, MacBook Mini a iMac do své nabídky na základě pozitivní reakce zákazníků poté, co počítače Apple nabídl na některých svých prodejnách. Libor Bauer byl u projektu od samotného počátku: „Ukázalo se, že v bohatém spektru zákazníků, které k nám do prodejen chodí nakupovat, je silná skupina těch, jež se nechtějí příliš zaobírat samotným počítačem, ale chtějí s ním pracovat nebo se jen bavit.“

„Ihned jsme proto zahájili jednání s dodavatelem, abychom tyto produkty nabídli v našich prodejnách. Zatím jsou počítače Apple k dostání v Praze Zličíně, Praze Černém Mostě a brněnském Avionu, ale podle potřeby jsme připraveni ihned rozšiřovat jejich dostupnost i na ostatní prodejny,“ doplnil Libor Bauer. Na prodejnách si lze přímo na místě vyzkoušet 3 laptopy MacBook a stolní počítač iMac.

Notebooky Apple vynikají skvělým designem, vydrží fungovat na baterie až 8 hodin, jejich hmotnost začíná na 1,36 kilogramech, jsou vybaveny širokoúhlými displeji od 13,3 palců až do 17 palců a obsahují paměť od 2 do 4 GB. Operační systém Mac OS X Leopard a multimediální balíček iLife ’09 jsou součástí každého nového počítače Apple a umožňuje také instalaci Windows. Jako kancelářskou výbavu lze použít populární balíček Microsoft Office 2008 pro Mac.

Kromě samotných počítačů a notebooků je k dispozici celý sortiment příslušenství.

O společnosti Electro World
Electro World je jeden z největších řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na český trh vstoupil v říjnu 2002 fenomenálním otevřením prodejny na Zličíně v Praze. Electro World je mnohonásobným vítězem ankety „Obchodní roku elektro“ v letech 2004, 2006, 2007 a 2008. Jako přední specialista na elektrozboží provozuje ve střední Evropě 37 prodejen: v České republice 17, v Maďarsku 9, v Polsku 8 a na Slovensku 3. V České republice a Maďarsku také internetové obchody.

Do skupiny DSGi patří vedle značky Electro World také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii, Itálii, Španělsku i Švédsku, nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje DSGi ve 29 zemích více než 1300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40 000 osob. V obchodech patřících do skupiny DSGi přitom každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků. Více informací o skupině DSGi naleznete na www.dsgiplc.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).