Hlavní navigace

Electro World začíná nový rok hravě se slevami 1+1

[Tisková zpráva] Společnost Electro World, největší maloobchodní prodejce elektra u nás, vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ v letech 2004, 2006, 2007 a 2008, nabídl v novém roce zákazníkům 1+1 slevy na hry pro počítače a hry pro herní konzoly. Reaguje tak na trend, který v 2. polovině roku 2008 přinesl společnosti v této oblasti signifikantní nárůst.

Sdílet

„Pokud si k nám zákazník přijde koupit jednu z her z nabídky Electronic Arts, může si vybrat další titul za jedinou korunu. Nabídka se týká naší nabídky her pro počítače PC, osobní herní konzoly SONY PSP, konzoly SONY PlayStation 3 a konzoly společnosti Microsoft XBox 360,“ dodal Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika. Nabídka je časově omezená, přičemž ceny samotných her se pohybují mezi 399 a 799 korunami.

Mezi tituly najdou zákazníci například fotbalový simulátor FIFA 08 Platinum, basketbalový NBA LIVE 08, dále NEED FOR SPEED PROSTREET Platinum, golfový TIGER WOODS PGA TOUR 08, zábavný THE SIMPSONS, vojenský ARMY OF TWO Platinum nebo MEDAL OF HONOR AIRBORNE.

„Již v loňském roce jsme se intenzivně věnovali tomu, abychom mladším zákazníkům a hráčům kromě užitného elektra nabídli také ucelenější sortiment pro zábavu a hraní. Podpořili jsme také národní finále hráčského turnaje World Cyber Games, které skončilo obrovským úspěchem,“ komentoval událost Jiří Klíčník.

O společnosti Electro World
Electro World je jeden z největších řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na český trh vstoupil v říjnu 2002 fenomenálním otevřením prodejny na Zličíně v Praze. Electro World je mnohonásobným vítězem ankety „Obchodní roku elektro“ v letech 2004, 2006, 2007 a 2008. Jako přední specialista na elektrozboží provozuje ve střední Evropě 36 prodejen: v České republice 17, v Maďarsku 9, v Polsku 7 a na Slovensku 3. V České republice a Maďarsku také internetové obchody.

Do skupiny DSGi patří vedle značky Electro World také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii, Itálii, Španělsku i Švédsku, nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje DSGi ve 29 zemích více než 1300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40 000 osob. V obchodech patřících do skupiny DSGi přitom každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků. Více informací o skupině DSGi naleznete na www.dsgiplc.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).