Hlavní navigace

Electro World znovuotevírá 1. prosince svou prodejnu v Ústí nad Labem

[Tisková zpráva] Společnost Electro World, největší maloobchodní prodejce elektra u nás, vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ v letech 2004, 2006, 2007 a 2008, znovuotevírá 1. prosince prodejnu v Ústí nad Labem. Prodejna a její vybavení bylo zničeno vlivem nezaviněného požáru na konci loňského roku. Ten zničil sortiment prodejny, a také poničil budovu pronajímatele.

Sdílet

„Znovuotevření ústecké prodejny poskytne zákazníkům toho regionu komfortní nákupy a snazší dostupnost našeho elektrosortimentu. Za důležité také považujeme to, že se nám podařilo obnovit provoz ještě letos před vánočními svátky, které jsou pochopitelně pro nás i zákazníky vrcholem sezóny,“ komentoval událost Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika.

V znovuotevřené prodejně o ploše 2000 metrů čtverečních najdou zákazníci z Ústí nad Labem a okolí veškerý sortiment obvyklý pro prodejny této velikosti. „Období od požáru jsme využili také pro vybudování nového designu prodejny, takže zákazníci zaznamenají větší pohodlí při svých nákupech,“ dodal Jiří Klíčník.

Obnova prodejny následovala po loňském požáru, který prodejnu zachvátil na konci roku brzy ráno. Podle zjištění hasičů došlo ke vznícení napájecího zdroje jednoho z televizorů, a od něj se požár rozšířil na celou prodejnu. Veškeré zboží bylo nutné zlikvidovat. „Co se týče zaměstnanců, o ty jsem se postarali ihned po vzniky neštěstí. Zřídili jsme pravidelnou autobusovou linku do Prahy a každý den jsme zajistili jejich dopravu do pražských prodejen, kde pokračovali ve své práci na svých obvyklých pozicích,“ uzavřel Jiří Klíčník.

Nová prodejna se znovu zařadí mezi našich 36 prodejen ve střední Evropě.