Hlavní navigace

Electro World nabídl nové technologie pro studenty, vzniká konkurence notebookům, tzv. netbooky

[Tisková zpráva] Společnost Electro World, největší elektroobchod u nás, vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ pro rok 2007, vítá studenty a často cestující uživatele novou kategorií notebooků, tzv. netbooky.

Sdílet

Společnost Electro World zařadila do své nabídky jako první retailový řetězec velice malé a hravé notebooky, které se nazývají netbooky. „Nové zařízení společnosti Acer je funkčně shodné s notebooky, jen výrazně menší a lehčí. Je určeno studentům a všem, kteří jsou neustále v pohybu a v terénu. Abychom studentům usnadnili návrat do nového školního roku, nabízíme One za baťovskou cenu od 9999 korun včetně DPH a operačního systému,“ řekl Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika.

Přitom se ale vůbec nejedná o žádné ochuzené příbuzné větších notebooků. Výbava, kterou One mají je zcela odpovídající nárokům běžného uživatele. Na cestách, ve škole, prostě kdekoliv může díky nízké hmotnosti a malým rozměrům zařízení, vyřizovat maily, pracovat na internetu, psát dopisy, atd.

Netbooky Acer One má Electro World k dispozici v bílé a modré barvě, s 160GB diskem, 9palcovým širokoúhlým displejem, třemi USB porty, připojením k síti a bezdrátové síti, zdířkou pro SD paměťové karty. „Netbooky Acer mají rozměry 24 krát 17 centimetrů a váží méně jako jeden kilogram. Myslím, že právě z těchto důvodů naši zákazníci tyto produkty přijmou velice rychle. Naše plány pro prodej jsou vysoce progresivní,“ dodal Jiří Klíčník.