Hlavní navigace

Electro World nabídl nové technologie pro studenty, vzniká konkurence notebookům, tzv. netbooky

[Tisková zpráva] Společnost Electro World, největší elektroobchod u nás, vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ pro rok 2007, vítá studenty a často cestující uživatele novou kategorií notebooků, tzv. netbooky.

Sdílet

Společnost Electro World zařadila do své nabídky jako první retailový řetězec velice malé a hravé notebooky, které se nazývají netbooky. „Nové zařízení společnosti Acer je funkčně shodné s notebooky, jen výrazně menší a lehčí. Je určeno studentům a všem, kteří jsou neustále v pohybu a v terénu. Abychom studentům usnadnili návrat do nového školního roku, nabízíme One za baťovskou cenu od 9999 korun včetně DPH a operačního systému,“ řekl Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika.

Přitom se ale vůbec nejedná o žádné ochuzené příbuzné větších notebooků. Výbava, kterou One mají je zcela odpovídající nárokům běžného uživatele. Na cestách, ve škole, prostě kdekoliv může díky nízké hmotnosti a malým rozměrům zařízení, vyřizovat maily, pracovat na internetu, psát dopisy, atd.

Netbooky Acer One má Electro World k dispozici v bílé a modré barvě, s 160GB diskem, 9palcovým širokoúhlým displejem, třemi USB porty, připojením k síti a bezdrátové síti, zdířkou pro SD paměťové karty. „Netbooky Acer mají rozměry 24 krát 17 centimetrů a váží méně jako jeden kilogram. Myslím, že právě z těchto důvodů naši zákazníci tyto produkty přijmou velice rychle. Naše plány pro prodej jsou vysoce progresivní,“ dodal Jiří Klíčník.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).