Hlavní navigace

MMD představuje nový elegantní monitor s dokonalým obrazem

[Tisková zpráva] Brno, 9. 9. 2010 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představuje novinku na českém a slovenském trhu. LCD monitor s označením 222EL2SB/00 disponuje 21,5 palcovou úhlopříčkou se širokoúhlým zobrazením, elegantním designem a dokonalým White LED podsvícením. Veškeré parametry displeje splňují nejnovější technické i ekologické standardy. Zbrusu nové LCD od Philips proto uspokojí svou všestrannou kvalitou opravdu každého.

Sdílet

Hlavními výhodami nového modelu širokoúhlého 16:9 LCD monitoru 222EL2SB/00 je především technologická kvalita a splnění všestranně vysokých standardů. Rozlišení Full HD zaručuje perfektní kvalitu sledovaného obrazu a White LED technologie zase přirozené a plné barvy. Dalším bonusem pro ještě lepší požitek ze sledování jsou dvě inovativní funkce pro nejvyšší kvalitu obrazu. SmartContrast zaručuje bohaté detaily a přesné zobrazení světel i stínů. SmartImage Lite poté dokáže automaticky sledovat přehrávaný obraz a dynamicky přizpůsobit parametry zobrazování pro nejlepší možný zážitek z krásných barev a vyvážení.

LCD 222EL2SB/00 má takové parametry, aby uspokojilo opravdu každého klienta, a to včetně těch nejnáročnějších. „Tento monitor s LED podsvícením zaručí perfektní obraz za každé situace. Dalšími výhodami jsou ekologická i energetická šetrnost a především perfektní design,“ řekl Jiří Dubina, obchodní ředitel společnosti MMD Monitors & Displays Czech Republic, jež zastupuje značku LCD monitorů Philips v zemích střední a východní Evropy.

Jednoduchý a čistý design subtilního displeje se zaoblenými rohy zaručí, že bez problémů zapadne do každého interiéru. Elegantní tvary a lesklá černá úprava rámečku jej povyšují na samostatný stylový doplněk vašeho domova. Téměř 22 palová úhlopříčka má dostatečnou velikost pro sledování filmů a hraní her. Přesné kontrolní prvky SmartTouch zaručují intuitivní ovládání.

Velkou výhodou nového modelu Philips 222EL2SB/00 je také dodržování vysokých ekologických a energetických standardů. Ty se vyznačují například využitím šetrných přírodních materiálů a 100% recyklovatelností obalových materiálů. Přidělený certifikát Energy Star 5.0 v současné době vynáší monitor na špičku v energetické úspornosti, kterou potvrzuje i obdržené hodnocení EPEAT Silver v prestižním mezinárodním testu ekologického provozu.

Přednosti LED displeje 222EL2SB/00

  • Technologie LED – lepší ovládání stmívání LCD podsvícení, mimořádný kontrast
  • Displej 1920×1080p Full HD – nejlepší možná kvalita ze všech formátů vstupního signálu HD
  • Širokoúhlý poměr stran 16:9 – fantastický obraz při hraní her či sledování videa
  • SmartContrast 20 000 000:1 – nejvyšší kontrast a nejzářivější obraz
  • Ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek
  • Energy Star 5.0 – certifikace programu energetické efektivity
  • Ekologická šetrnost – snížení obsahu rtuti v zářivkách o 50 %

Technické parametry:
Typ LCD panelu: TFT-LCD
Optimální rozlišení: 1920×1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 21,5“
Spotřeba: méně než 17 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu: 16:9
Odezva: 5 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 20 000 000 : 1
Hmotnost: 4,15 kg
Doporučená min. EU cena: 3161,6 Kč bez DPH

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).