Hlavní navigace

ElektroMedia.cz expanduje i v době krize a otevřela další pobočku v Praze!

[Tisková zpráva] V pátek 29. května 2009 ELEKTROMEDIA s.r.o. otevřela novou kamennou prodejnu v pražském nákupním centru Galerie Butovice. Je to už druhá otevřená kamenná prodejna za období tří let. I tato pobočka bude poskytovat kompletní prodejní služby v oblasti spotřební elektroniky.

Sdílet

Nové prodejní prostory se nachází v NC Galerie Butovice v Praze v ulici Radlická 117. Zákazníci mohou využít komfortní parkovací kapacitu nákupního střediska a atraktivní otevírací dobu. Prodejna Elektromedia je otevřena 7 dní v týdnu od 9 do 21 hod. Navíc je pro zákazníky připraven online interaktivní stolek, kde si mohou nakupující sami objednávat zboží. Vybírat mohou z několika desítek tisíc položek z více než dvou set kategorií.

Společnost ELEKTROMEDIA s.r.o., provozovatel významného internetového obchodu se spotřební elektronikou www.ElektroMe­dia.cz, má na českém trhu již osmiletou tradici a otevření nové kamenné prodejny je symbolem úspěšného vývoje a expanze firmy.

Na prodejnách v Praze a v Tachově vás očekávají profesionální prodejci, kteří vám odborně poradí při výběru plazmové nebo LCD televize, videokamery, digitálního fotoaparátu, pračky, myčky, sušičky, ledničky a další spotřební elektroniky. V prodejnách Elektromedia můžete zboží nakupovat také na splátky.

Společnost ELEKTROMEDIA s.r.o. věří, že nová pobočka a poskytované služby přispějí k ještě větší spokojenosti zákazníků.

Těšíme se na vás na kamenných prodejnách v Praze, v Tachově a také na stránkách www.ElektroMe­dia.cz.