Hlavní navigace

Společnost Elektromedia vybrala informační systém ABRA

[Tisková zpráva] Elektromedia s.r.o. se sídlem v Tachově a pobočkou v Praze ve výběrovém řízení zvolila informační systém společnosti ABRA Software.

Sdílet

Firma Elektromedia s.r.o. byla založena v roce 2001 jako prodejce širokého sortimentu spotřební elektroniky. Je českou firmou disponující výhradně českým kapitálem. Původně firma vznikla jako velkoobchodní partner pro menší obchody, nyní však provozuje také maloobchodní portály ElektroMedia.cz a Elme.cz. Za osm let své existence obsloužila desítky tisíc spokojených zákazníků. Mezi její klienty patří koncoví zákazníci, ale také státní organizace, ministerstva a školy. Firma se v oboru elektroniky specializuje zejména na televize, domácí kina, přehrávače a bílé zboží. Úrovní poskytovaných služeb je skutečným profesionálem, počet jejich zákazníků i prodaného zboží se tak každoročně zvyšuje.

Společnost Elektromedia s.r.o. se rozhodla inovovat technologie zastaralého informačního systému, který již nevyhovoval obchodní expansi společnosti. Firma vypsala výběrové řízení, v němž zohledňovala především možnost provázání systému na internetový obchod, možnost snadných aktualizací dat na webu, schopnost vyhodnocení marketingových informací a sledování stavů objednávek. Ve výběrovém řízení zvítězil informační systém ABRA G3 od ABRA Software a.s. IS ABRA svému klientovi, krom standardních i požadovaných funkcí, nabízí zejména pružnost, otevřenost a schopnost dalšího rozvoje v souladu s potřebami firmy.

Smlouva mezi Elektromedia s.r.o. a ABRA Software a.s. byla podepsána 01. 02. 2009, v únoru byla také zahájena implementace ERP. Ostrý provoz bude spuštěn v srpnu 2009.

Informace o společnosti ABRA Software, a.s.
ABRA Software a.s. je členem skupiny United Software a.s.
Patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů s ročním obratem 145 mil. Kč. V současné době registruje v České republice a na Slovensku více než 15.000 aktivních licencovaných subjektů. Disponuje širokou sítí více jak 100 poboček a partnerů, kteří skýtají záruku profesionálních služeb. Základ řešení pro firmy všech velikostí tvoří řada moderních informačních systémů ABRA Gx, které lze upravit podle potřeb a požadavků zákazníka. ABRA Software a.s. jako první v oboru prošla již v roce 1996 certifikací ISO 9001. Jejím heslem je: „Méně kravat, více práce“.

United Software Services s.r.o. je servisní organizací skupiny United Software a.s.