Hlavní navigace

Elie Kanaan viceprezidentem společnosti VMware pro marketing v regionu EMEA

[Tisková zpráva] Praha, 21. října 2009 — Novým viceprezidentem společnosti VMware pro marketing v regionu Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) byl jmenován Elie Kanaan. V této pozici bude zodpovědný za marketingové strategie, podporu růstu a rozšiřování působnosti firmy napříč celým regionem. Jeho přímým nadřízeným je generální ředitel společnosti VMware v regionu EMEA Maurizio Carli.

Sdílet

Elie Kanaan má za sebou více než dvacet let zkušeností v oblasti prodeje, marketingu, business developmentu a řízení v oblasti technologií. Naposledy působil ve funkci viceprezidenta pro marketing společnosti Business Objects, kde byl zodpovědný za marketing a rozvoj značky v Evropě. Předtím byl viceprezidentem marketingu ve společnosti Mercury Interactive, kde přispěl k desetinásobnému zvýšení tržeb v Evropě během osmi let. Elie Kanaan pracoval také ve společnostech Sybase a Oracle Corporation, kde získal zkušenosti v oblasti inženýringu, předprodejní a poprodejní podpoře, business developmentu a marketingu.

„VMware velmi rychle zaujala pozici jasného lídra virtualizace,“ uvedl generální ředitel VMware pro region EMEA Maurizio Carli. „Vítám Elie Kanaana v našem týmu s nadšením právě v této době, kdy je VMware připravena ještě více posilovat své vedení a přítomnost na trhu. Obrovské obchodní zkušenosti, prvotřídní znalosti marketingu a vynikající schopnost vedení jsou cenné vlastnosti, které podtrhují naši snahu získávat pro vedoucí tým společnosti VMware v regionu EMEA lídry opravdu vysokých kvalit a zajistit tak růst našeho podnikání.“

„Společnost VMware je díky svým inovacím a špičkovým technologiím jednou z nejdůležitějších softwarových firem na světě,“ řekl Elie Kanaan. „Jako globální lídr virtualizace má VMware zásadní vliv na způsob optimalizace IT zdrojů firem a jiných institucí a přizpůsobování IT infrastruktury potřebám jejich podnikání. S našimi osvědčenými virtualizačními řešeními – od desktopů přes datová centra až po prostředí cloudu – vytyčujeme cestu celého IT odvětví do budoucnosti. Těším se na práci ve firemním týmu právě v takto klíčových okamžicích rozvoje firmy.“

Elie Kanaan získal své inženýrské vzdělání na francouzské Ecole Centrale de Paris a titul Master of Science na kalifornské Stanfordově univerzitě.

O společnosti VMware
Společnost VMware poskytuje řešení pro virtualizaci podnikové infrastruktury, která firmám všech velikostí dosahovat lepších výsledků v podnikání. Zákazníci se na společnost VMware, která poskytuje nejrozšířenější virtualizační platformu VMware vSphere 4, spoléhají při snižování investičních a provozních nákladů, zvyšování pružnosti, zajištění nepřetržitého provozu svého podnikání, posilování bezpečnosti a snižování ekologické zátěže. S tržbami ve výši 1,9 miliardy USD v roce 2008, více než 150 tisíci zákazníků a 22 tisíci partnerů je VMware lídrem v oblasti virtualizace a pravidelně se umísťuje na žebříčku top preferovaných řešení IT řediteli. Společnost VMware sídlí v Sillicon Valley a disponuje desítkami poboček po celém světě. Další informace najdete na www.vmware.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).