Hlavní navigace

Email.cz zvyšuje zdarma velikost schránky

[Tisková zpráva]

Sdílet

Email.cz zvyšuje zdarma velikost schránky

BRNO, 3. prosince 2002 – Server Email.cz navýšil v minulém týdnu bezplatně všem svým uživatelům velikost poštovní schránky na 15 MB z původních 10 MB a zavedl nové bezkonkurenční služby.

Téměř 250 000 aktivních uživatelů si může objednat další zvětšení kapacity své e-mailové schránky až na 200 MB, a to podle individuálních potřeb. Další možností je vypnutí reklamy, a to jak reklamních banerů, tak i reklamních e-mailů. Obě placené služby je možné kombinovat a klienti si je mohou objednat na neomezenou dobu. Například za vypnutí reklamy a zvýšení kapacity své schránky na 100 MB na dobu půl roku zaplatí zákazníci měsíčně necelých 67 Kč.

„Pro uživatele Email.cz je bezplatné zvýšení kapacity poštovní schránky naším předvánočním dárkem, který je doplněn řadou praktických služeb. Zavedení nových bezkonkurenčních služeb přináší našim uživatelům další přidanou hodnotu využívaných služeb,“ řekl Roman Franc, ředitel společnosti Email.cz. „Již během prvních dvou dnů jsme zaznamenali pozitivní ohlasy našich zákazníků, kteří měli o tyto služby v minulosti zájem,“ dodal.

Email.cz zavedl pro své uživatele od poloviny listopadu 2002 službu Nastavení koše. V parametrech služby Email je možné nastavit, zda se koš se zprávami automaticky po odhlášení vyprázdní, případně zda chtějí být klienti na jeho vyprázdnění dotázáni nebo zda má dojít k automatickému vyprázdnění po odhlášení. Klienti mohou od stejného data pracovat s přílohami až o velikosti 10 MB oproti původním 4 MB.

Email.cz zprovoznil nový formulář pro psaní pošty, který je možné zobrazit ve dvou verzích. A to ve standardní, HTML, s možností zapnutí či vypnutí rozšířených voleb. Nová varianta, s prvky DHTML, umožňuje psaní HTML mailů v podobě, jak se zobrazí adresátovi. Styl práce s tímto formulářem je podobný jako s textovým editorem Word.

KONTAKT PRO DALŠÍ INFORMACE:

Pavel Novák
Eklektik Porter Novelli
Jeseniova 51, 130 00 Praha 3
tel.: 221 419 163, 736 129 029
e-mail:paveln@e­klektik.com