Hlavní navigace

EMEA Telecom nabízí internet zdarma

[Tisková zpráva]

Sdílet

EMEA Telecom nabízí internet zdarma

Platíte za telefon? Neplaťte za internet!
Za každou provolanou stokorunu vám dáme deset minut internetu zdarma.

Zákazníci telefonní služby Ahoj nyní dostávají od EMEA Telecom za každých provolaných 100 Kč 10 minut vytáčeného internetu zdarma. Pokud zákazník provolá například 3000,– Kč, získává zdarma v témže měsíci přístup na internet v délce 300 minut. Tyto minuty mu budou odečteny z vyúčtování. Služba je automaticky aktivní od 1.3.2005 pro všechny zákazníky telefonní služby Ahoj, kteří používají vytáčený internet a mají na svém počítači nastaveno připojení Internet Ahoj.

„Pravděpodobně jde o první podobnou službu v Evropě,“ říká Oleg Vojtíšek, ředitel EMEA Telecom,
„snažíme se zákazníkům vždy přinést slevu navíc.“

Pro výpočet minut zdarma neexistuje žádné minimální ani maximální omezení. Čerpat je lze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Počítají se z celé provolané částky v daném měsíci kromě spojení k Internetu. Uplatňují se na spojení chronologicky od začátku měsíce, nepřevádí se do dalšího měsíce a jejich přehled lze najít na vyúčtování. Akce platí pro všechny stávající i nové zákazníky EMEA Telecom s tarify Ahoj.

Podrobnosti lze najít na www.ahoj.cz .

O společnosti EMEA Telecom s.r.o.
Společnost EMEA Telecom s.r.o. je českým telekomunikačním operátorem. Poskytuje telekomunikační služby určené firmám i domácnostem, s důrazem na jejich jednoduchost, dostupnost a výhodnou cenu. Má přes 10.000 zákazníků. Byla založena v roce 2003 a v témže roce obdržela i licenci k poskytování veřejné telefonní služby pro celé území ČR. Více podrobností o společnosti je možné najít na stránkách www.emea.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).