Hlavní navigace

EMEA Telecom zavádí xDSL od Telenoru a zlevňuje ADSL

[Tisková zpráva]

Sdílet

EMEA Telecom zavádí xDSL od Telenoru a zlevňuje ADSL

Od 1.7. rozšiřuje EMEA Telecom portfolio připojení k Internetu o službu na bázi Telenor Networks pod názvem AhojDSL Free. Služba neobsahuje žádné restrikce: není omezen objem přenesených dat a připojení se při vyšším přenosu dat nezpomaluje. Cena za přípojku 1Mbit/s je jen 660 Kč/měsíc (bez DPH), maximální rychlost je 4Mbit/s.

Dále se zavádí nové verze AhojDSL na bázi Českého Telecomu. Přípojka 256kbit/s je v nabídce za cenu 395 Kč/měsíc (bez DPH). Nové jsou také přípojky o rychlosti 2Mbit/s v několika verzích s omezeným i neomezeným objemem přenesených dat. Na rozdíl od mnoha konkurenčních služeb není na žádném AhojDSL aplikována tzv. Fair Usage Policy, tedy zpomalování připojení při vyšším přenosu dat.

Zlevňuje se většina stávajících služeb AhojDSL. Nejvýraznější slevy jsou u verzí Profi, často o více než 500 Kč/měsíc. Do nabídky také přibývá kvalitní, ale levný samoinstalační balíček s modemem ZyXEL 660R.

Nejpomalejší verzi ADSL o rychlosti 128kbit/s EMEA Telecom nezavádí, ani prozatím zavádět neplánuje. „Nemá smysl nabízet Trabant, který je jen o trochu levnější než Fabie“, říká Oleg Vojtíšek, ředitel EMEA Telecom, „…náklady na 128ku jsou podobné jako na 256ku – i proto jsme schopni nabídnout 256ku za cenu dokonce o málo nižší, než za jakou Český Telecom nabízí 128ku.“

Podrobnosti o nové nabídce lze najít na www.ahoj.cz.

O společnosti EMEA Telecom s.r.o.
Společnost EMEA Telecom s.r.o. je českým telekomunikačním operátorem. Poskytuje telekomunikační služby určené firmám i domácnostem, s důrazem na jejich jednoduchost, dostupnost a výhodnou cenu. Má přes 12.000 zákazníků. Byla založena v roce 2003 a v témže roce obdržela i licenci k poskytování veřejné telefonní služby pro celé území ČR. Více podrobností o společnosti je možné najít na stránkách www.emea.cz.