Hlavní navigace

Emirates a ezRez Software oznamují globální partnerství

[Tisková zpráva] ezRez Software bude provozovat komplexní rezervační systém hotelů a aut prostřednictvím webových stránek společnosti Emirates

Sdílet

Dubaj, Spojené arabské emiráty a San Francisco, USA – 20. října 2010 – Emirates a ezRez Software oznamují spolupráci v jejíž rámci bude ezRez exkluzivním dodavatelem technologií pro aktivity související s rezervací hotelových pokojů, aut a s objednáváním nejrůznějších volnočasových aktivit v cílových destinacích prostřednictvím webových stránek www.emirates.com.

Cestující si budou moci zarezervovat hotelový pokoj, pronájem auta a další aktivity spolu online nákupem letenek na www.emirates.com. Stránky mohou využít také k samotné rezervaci hotelového pokoje nebo auta. Proces rezervace, ať již zvlášť, nebo spolu s letenkou od společnosti Emirates, nyní bude možné uskutečnit kliknutím na ikonu Manage a Booking na domovské stránce aerolinií.

Zákazníci společnosti Emirates pocházejí z celého světa a vyžadují celosvětově dostupnou technologickou platformu, která může být přizpůsobena každému trhu. Díky společnosti ezRez bude mít společnost Emirates kontrolu nad celým globálním systémem, který funguje ve 14 jazycích a 42 měnách. Společnost Emirates také bude moci přizpůsobit nabídku jednotlivým regionům a preferencím různých trhů.

„Společnost Emirates již získala nejedno ocenění za poskytované služby, technologie a palubní servis. Když jsme se rozhodli poskytovat také rezervace hotelů a aut, volba adekvátního partnera byla pro nás velice důležitá. Proto jsme si vybrali společnost, která dokáže splnit stejně vysoká očekávání, jaká si na sebe klademe sami,“ řekl Russel Sheldon, senior viceprezident pro rozvoj prodejní sítě společnosti Emirates. „Platforma, kterou nám poskytuje společnost ezRez je dostatečně flexibilní na to, aby mohla splnit očekávání jednotlivých trhů a zároveň dokázala poskytovat produkty v prvotřídní kvalitě, jakou naši zákazníci očekávají.“

„Emirates operují téměř na všech klíčových trzích a jsou na nejlepší cestě stát se největším přepravcem na světě,“ řekl John Swanciger, senior viceprezident prodejů a marketingu společnosti ezRez. „Jakožto globální platforma s jedinečnými lokalizačními možnostmi a schopností poskytovat unikátní cestovní produkty všem zákazníkům v jakémkoliv stupni nákupu je ezRez pro Emirates perfektním partnerem.“

Společnost Emirates kromě volně konfigurovatelných online nástrojů využívá i katalogizační služby založené na rozhraní pro programování aplikací (API). Funkce online rezervací hotelových pokojů a aut je připravena ke spuštění v prvním čtvrtletí roku 2011. V násle­dujících fázích spolupráce Emirates začlení rezervační nástroj a využije platformy ezLoyalty, aby tak rozšířila oceňovaný věrnostní program Skywards.

O společnosti Emirates
Společnost Emirates se sídlem v Dubaji patřící k nejrychleji rostoucím aeroliniím na světě obdržela více než 400 mezinárodních ocenění za prvotřídní kvalitu poskytovaných služeb. V současné době Emirates létá do 105 destinací v 64 zemích. V uplynulém finančním roce aerolinie vykázaly čistý zisk ve výši 964 milionů dolarů. Emirates provozují 151 letadel Airbus a Boeing, přičemž si objednaly dalších 202 letadel za více než 59 milionů dolarů. Pro více informací prosím navštivte www.emirates.com.

O společnosti ezRez Software,Inc.
ezRez Software, Inc. umožňuje svým partnerům nabízet jakoukoli kombinaci cestovních produktů včetně letenek, aut, hotelových pokojů, volnočasových aktivit, pojištění zavazadel a cestovního pojištění všem zákazníkům na celém světě. Její platforma SaaS (Software-as-a-Service) umožňuje klientům využít online služeb cestovních kanceláří dle vlastních představ, a to vše za zlomek ceny. ezRez poskytuje přístup k více než 200 000 cestovních agentů a její klientské portfolio zahrnuje jedny z největších světových aerolinií, hotelů, cestovních kanceláří a bankovních věrnostních programů, jakými jsou například AirAsia, American Airlines, American Express, Emirates Airline, Intercontinental Hotels, JetBlue, LAN Airlines, Starwood Hotels & Resorts a United Airlines. Společnost byla založena v roce 2003 a sídlí v San Francisku. Její kapitál dosahuje hodnoty 17,1 miliónů dolarů ve společném podniku Canaan Partners a Azure Capital Partners. Pro více informací prosím navštivte www.ezrez.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).